Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem egy évet voltunk eggyütt. ő dolgozik én tanulok. Megbeszéltük ,hogy összeköltözünk (ha végzek) én tovább tanulok ,mellette dolgozok és majd széplassan elkezdünk épitkezni... de nekem nemsikerültek a vizsgáim csúsztam egy évet. Amikor elmondtam neki ,hogy cefetül állok... kiakadt nem aludt mellettem szörnyen haragudott rám, ùgy beszélt velem mint a kutyával, lökdösöt Hát szégyen gyalázat de az angol sem lett meg és én ezt nem mondtam el neki. Gondoltam kegyes hazugság ne fájjon senkinek.Barátom kérdezte a többi meg lesz- e én mondtam igen. Végűl kiderült feljött és szakított velem! Mert hazudtam neki. Utólag visszagondolva nemtudom ,hogy lehettem ilyen hülye és gyáva. Írtam neki egy bocsánat kèrő levelet elmondtam neki ,h. miért tettem stb. De ő azt mondta ,hogy szeret de csalódott és nem tud már bízni bennem. SZERETEM. Hogy tudom kihozni ebből a helyzetből a legjobbat ?

2015. máj. 6. 11:58
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a választ. várom a továbbiakat.
2015. máj. 6. 12:41
 12/17 anonim ***** válasza:
Várd meg ,hogy ő keresse a társaságod, ha szeret majd keres.
2015. máj. 6. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Hát, ha időt kért, adj neki. Hátha túl lesz rajta. De ez a lökdösés nem túl előkelő.
2015. máj. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Alkalomadtán, pl. ha vissza akar jönni, vagy újrakezditek valahogy, akkor javaslom, hogy az elején mondd meg neki, hogy ha még egyszer elkezd lökdösni, akkor elhagyod. Ezt tanulja meg. Nőket nem lökdösünk.
2015. máj. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok -sok tanácsot sokat segítettetek!
2015. máj. 6. 21:36
 16/17 A kérdező kommentje:
Na szóval azt talàltam ki hogy a férretett pénzemből felmegyek utánna pestre. Több száz kilóméterre innen ezért látja majd ,hogy pròbàlkozom,egy közös pesti barátunk segìtségével mikor este leteszi a szolgálatot és kijön az ajtón meglepem, nem magyarázkodom (azon már túl vagyok), csak annyit mondok ,hogy sajnálom szeretlek. Majd a kezébe nyomok egy levelet amire ráírok minden gondolatomat +egy doboz zsengát (fa kockát van ilyen ivósba is) mert azt mondta ,hogy ami ledől azt nemlehet ugyanúgy vissza építteni ezér majd ez egy jelkép lesz. Reméllem ha szeret akkor erre válaszolni akar majd ,de én csak odaadom a "csomagot" és sarkon fordulok az időt amit kért megadom ,de kell egy valami ,hogy tudja megbántam és szeretem ,ott lesz ez a kezébe rajta áll ,hogy épít+e vagy ha nem tud megbocsájtani akkor nem is szeret !!! Egy komoly kapcsolatba késöbb még lesznek / lennének hibák szorítsatok nekem... és várom a véleményeket. Ha össze jön a dolog a késöbbiekben megfogadom a tanácsaitokat ,köszönöm mindenkinek.
2015. máj. 7. 11:23
 17/17 A kérdező kommentje:
*Dzsengát. bocsi.
2015. máj. 7. 11:25
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!