Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal majdnem egy évet voltunk eggyütt. ő dolgozik én tanulok. Megbeszéltük ,hogy összeköltözünk (ha végzek) én tovább tanulok ,mellette dolgozok és majd széplassan elkezdünk épitkezni... de nekem nemsikerültek a vizsgáim csúsztam egy évet. Amikor elmondtam neki ,hogy cefetül állok... kiakadt nem aludt mellettem szörnyen haragudott rám, ùgy beszélt velem mint a kutyával, lökdösöt Hát szégyen gyalázat de az angol sem lett meg és én ezt nem mondtam el neki. Gondoltam kegyes hazugság ne fájjon senkinek.Barátom kérdezte a többi meg lesz- e én mondtam igen. Végűl kiderült feljött és szakított velem! Mert hazudtam neki. Utólag visszagondolva nemtudom ,hogy lehettem ilyen hülye és gyáva. Írtam neki egy bocsánat kèrő levelet elmondtam neki ,h. miért tettem stb. De ő azt mondta ,hogy szeret de csalódott és nem tud már bízni bennem. SZERETEM. Hogy tudom kihozni ebből a helyzetből a legjobbat ?

2015. máj. 6. 11:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mindketten hibáztatok, ő azért mert úgy beszélt veled ahogy... te meg azért, mert nem mondtad el neki, nem tudom, hogy félelemből nem mondtad-e, de ő a párod tőle nem kellett volna félni.
2015. máj. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Kicsit hisztis a srác szerintem, túl nagyok az elvárásai. Ha szeretne, szerintem túl kéne tennie magát ezen. Főleg, ha tudja, mert mondod, hogy te is szereted.

A helyedben megkérdezném, hogy ő még sose hazudott, mondjuk félelemből? A lökdösés viszont nem szimpatikus, nem férfias egy barátnőt lökdösni.

Azt is meg lehetne tőle kérdezni, hogy ezentúl, ha bármit hibázol lökdösni, esetleg verni is fog?

Lehet, hogy kicsit kéne hanyagolnod, hogy gondolja át, hogy valóban emiatt nem kellesz neki. Mert lehet, hogy most olyan lécci-lécci alávatettségbe akar nyomni ezzel az indokkal, ami hoszú távon neked nem túl jó. De majd a többiek még mondanak remélem ennél is okosabbat! :-)

2015. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
gyorsba le kell pippantanod!
2015. máj. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Gyávaságbòl és szégyenből nem mondtam el. Várom a további véleményeket ötleteket ,h. mit is tehetnék megbocsájtható ez? :(
2015. máj. 6. 12:11
 5/17 anonim ***** válasza:
4: Szerintem bőven megbocsátható... De ebből már nem hiszem, hogy lesz bármi is... Próbát megér, de te neked is megrendülhetett a bizalmad, mert ezt egyszerűen meglehetett volna beszélni, ha akarja...
2015. máj. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Jaj utcsó megnevettettél ha csak ezen múlna... nem veszekedtü.k elötte mindent megbeszéltünk nem egy agresszív típus hát várom a többieket köszi mindenkinek.
2015. máj. 6. 12:15
 7/17 anonim ***** válasza:
Egy igazi társ nem lehordani lökdösnie kelet volna ....kicsit sem megértö,lelkesíteni kellett volna hogy mot így sikerűlt de legközelebb jóbb lesz vagy valami ilyesmi.
2015. máj. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem csak okot keresett arra, h dobjon. Mondvacsinalt indoknak tűnik, ha szeretne nem dobott volna ilyen f..szság miatt. Nem ezeken a jegyeken múlik a boldogságotok, ha ne adj Isten valóban ezért történt, akkor egy Korlátolt gy.kér a csávó.
2015. máj. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
:( :( Ő azért csalòdott vagy azért is mert én nembíztam meg benne.Ezt mondta.Miért nem mondtad el? Miért hazudtál? Miért nem bíztál meg bwnnem? így nem tudok bìzni benned ... én veled terveztem a jövőmet. Szeretlek de ha ezt elnèzem madár vagyok... Ezek után nem lenne olyan mint régen. Akkor meg nincs értelme. engedj el kell egy kis idő kérdeztem mennyi ? válasz nemtudom... :( még fel sem fogom!
2015. máj. 6. 12:30
 10/17 anonim ***** válasza:
Agressziv az exed! Kesobb redszeresen fenEgetne ex verne Teged! Neh kibekulj vele! N
2015. máj. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!