Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon nyomul és teper de egyszer már lepattintottam.Aztán összejöttem egy sráccal akivel 3hete szakítottunk és újra elkezdett udvarolni és nem akarom megint bántani mert az előzö is nagyon szarul érintette.Én nem érzek iránta semmit de ő nagyon találkozgatni akar stb

2015. máj. 6. 16:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

És mikor találkoztok legközelebb ?

Akkor előtte nap mond meg neki hogy nem érzel iránta semmit

2015. máj. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
9#, 10# Most gondoljatok azért már bele abba, hogy egy kapcsolat intimitás nélkül nem kapcsolat. Csak barátság amit járásnak titulálnak. Egy olyan helyzetben amikor csak az egyik fél vonzódik a másikhoz szerintem hülyeség összejönni egymással, mert az egyik fél egyáltalán nem akar semmit a másikhoz, a másik meg csak szenved egy olyan "kapcsolatban" amiből neki semmi előnye nem származik, itt szeretetre, összebujásra, intimitásra, odaadásra gondolok.
2015. máj. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!