Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Napi szinten behisztizik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Napi szinten behisztizik a csajom. Van amikor a semmin is képes. Mit csináljak hogy lenyugodjon?

Figyelt kérdés
2015. máj. 7. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kúrd meg jól!
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
2liter víz jégkockákkal egyenesen a nyakába
2015. máj. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Las Vegas ***** válasza:
Keress olyat, aki nem ilyen hisztis... Különben életed végéig tűrheted ! Általában bejön náluk, ami a kis gyrekeknél..ha nem figyelsz rá akkor
2015. máj. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha a hideg vizeset valasztom akkor repul a tockos. :D Dobni nem fogom mert eleg jol elvagyunk minden ertelemben
2015. máj. 7. 21:58
 5/8 anonim válasza:
Igazan az valik be ha nem utazgatsz mas lanyokkal kulfoldre ;)
2015. máj. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
na hat vagy alapbol hisztis (akkor regebben is az volt ),vagy csinaltal valamit amiert haragszik es ezert minden hulyesegen kiakad.vagya mas a baja. nezz ra boci szemekkel olegesd,puszilgasd meg. aztan mondd neki h szereted
2015. máj. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél vele figyelmesebb, mert valószínűleg valami gondja van amit talán nem mer elmondani, de azt várja hogy észrevedd végre... elég időt töltötök együtt? komolyabb beszélgetések? romantika? el szoktad vinni randira időnként? egy kis apróság, csoki, virág, ajándék amit szeret? a nők nagy része ezeket igényli és ha nincs meg akkor hiányozhat neki.
2015. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A rendszertelen nemi élet hozza Ki a sodrábol! Nállam is volt ilyen az asszony hisztizett ha meglátott egy ruhat a kirakatban hogy vegyél meg neki ott rinyált mindenki elött a kirakatban elött én mèg szégyeltem magam mert mindenféle dolgokat mondott hogy TE ilyen mèg olyan vagy mèg nem is vagy jo az ágyban...jól tarkón vágtam és bevonszoltam egy kapualjba leküldtem gugolásba majd letoltam a sliccemet és a szájába helyzetem a himvesszömet tudta MIT kell tennie ..aztán amikor a szájába élveztem megnyugodott és elmullott a hiszti ami azt igazolva hogy egy jol alkalmazott gyors paráznaságot jót tett nekem és neki is mert elmullott a roham.. Tudom ajánlani ha nem szükség és elkerülheted a tarkôn választ elég ha csak szopsz hogy gugolás és tudja MIT kell tenni. Nállunk a tarkón vágás azèrt vettèk szükségességét mert néha utcában idegenek elött nehezményezte és ezért kell keresni egy kapualjba menni hogy Ne legyen feszélyezve idegenek elött. Megértem ezért kedveske ezzel neki hogy még sem a buszmegálloba gyerekek szeme láttára hagyom oráliozni..
2015. nov. 8. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!