Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én eddig 38 év alatt, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én eddig 38 év alatt, nem találkoztam még magával a szerelemmel. Meghalt már vagy nem is volt? Vagy a világban létezik még a szerelem?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
hol vagy nagy szerelem mért nem vagy ma velem
2015. máj. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert nem jó helyen keresed. A világban nem fogsz találkozni vele. A szerelem ugyanis benne él vagy nem él. Tehát ha 38 év alatt egyszer sem voltál IGAZÁN szerelmes, valószínűleg te nem is vagy képes rá. Ne aggódj, más is van így ezzel.


Én igen, kétszer is megadatott nekem, egy plátói és egy beteljesült szerelem. Veled egy idős vagyok amúgy, gondolom, több ilyen nem lesz, de azt hiszem ez az érzés kitart míg élek.

2015. máj. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
bocs, kihagytam egy d betűt: benned él
2015. máj. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Dr. Kangörcs ***** válasza:
Látom te is kangörcsölsz, haver...
2015. máj. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm... A szerelem letezik, de valoban nem jo helyen keressuk. Aki Onmagat keresi, a MasikFelet talalja (tapasztalat). Tehat spiritualis utkeresok elonyben. Hajra.
2015. máj. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!