Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Segítség! Családos férfit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség! Családos férfit szeretek. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
A véleményetekre lennék kíváncsi. Soha nem gondoltam volna, hogy egyszer ilyen helyzetbe kerülök, de beleszerettem egy családos férfiba. Úgymond szerelem volt első látásra. Sokáig csak néztük egymást (abba a kávézóba jár, ahol dolgozom), aztán végre elkérte a számom és találkoztunk. Minden annyira könnyen ment, nem voltak kínos csendek, egy hullámhosszon voltunk, mintha ezer éve ismertük volna egymást. Azt tudni kell róla, hogy sportoló, és a családja nem is ebben az országban él.. Úgy alapítottak családot, hogy nem élnek együtt.. (És nem felesége van, hanem barátnője, és 2 kicsi gyerek ) Ez nekem nagyon furcsa, mert kérdem én, a család miért nem költözik ide hozzá? Magamból kiindulva én mennék vele mindenhova, hiszen ha igazán szeretek valakit, nem tudok élni nélküle. Ő ha visszamenne az országába, nem tudná a karrierjét folytatni, mert ott ezt nem fizetik meg. A család néha eljön hozzá, és láttam már őket együtt, de sosem mosolyogtak.. Nekem meg mindig széles mosollyal köszön és jó kedve van. Na és már kb 4 hónapja találkozgatunk, és sokszor gondolkoztam már rajta, hogy ő csak kihasznál.. Viszont a tettei nem ezt bizonyítják. Nagyon kedves, túl kedves ahhoz, hogy ez csak játék legyen a részéről. Mindenre emlékszik, amit mondok neki, érdekli, hogy mi van velem. Puszilgat, ölelget, és van, hogy csak a kezébe fogja az arcom, és csak néz és mosolyog.. De nem mond semmit.. Úgy érzem, hogy ő is kezd érezni irántam valamit, csak a család miatt visszafogja magát. Kérdezte már többször, hogy én mit akarok tőle. Én mindig csak azt mondtam erre, hogy ott van a családja.. De aztán azt kérdezte, hogy mi lenne, ha nem lenne? Nem értem, hogy miért kérdez ilyeneket, amikor ő meg nem mond semmit az érzéseiről. Most viszont vége az idénynek, és haza kell mennie kb 2 hónapra, és azt se tudjuk még, hogy visszajöhet-e ide ehhez a csapathoz. Szóval kezdek kikészülni..Én bevallottam neki, hogy beleszerettem. Erre ő a családját hozta fel.. De láttam rajta, hogy valamit nem mond el.. Aztán vagy ezer puszit adott az arcomra, a homlokomra és a kézfejemre is. Nem tudom mit csinálhatnék. Lehet, hogy hülyén fog hangzani, de én már sokszor elképzeltem magam előtt az "igazit", és úgy érzem, hogy vele minden apró kis részlet stimmel. Sosem éreztem még ilyet egy férfi iránt sem. De nem mondhatom neki azt, hogy hagyja ott a családját.Ezt neki kell eldöntenie. A kérdésem az lenne, hogy mit lehet tenni egy ilyen helyzetben? Szerintetek lehetséges az, hogy tényleg érez ő is valamit? Hogy lehet ezt lezárni, amikor én úgy érzem, hogy ő az igazi? Nem tudom elképzelni azt, hogy soha többé ne tudjak róla.. Megszakad a szívem. :(

2015. ápr. 29. 16:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
20%
Gratulálok! TAPSTAPSTAPS!
2015. ápr. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ugyanez családos nővel.

Rendkívüli lelki állapot.

2015. ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Azt nem mondhatod neki, hogy hagyja ott a családját, de megfordíthatod a dolgot: addig ne akarjon semmit, ne csókolgasson, stb., míg nem gondolja komolyan. Neked is borzasztó lesz a távolságtartás, de ha jelzed, hogy "csak" ennyi az indok, akkor értenie kell. Mivel rákérdezett nyíltan, hogy mi lenne, ha nem lenne, arra bátran megfelelhetsz, hogy akkor szeretnél tőle többet is, de így nem. Mindenféleképpen választásra kényszeríted, hiszen vagy te, vagy a család, akár kimondod, akár nem - hacsak persze nem akarsz megmaradni a szerető státusznál, de nem hiszem, hogy az hálás feladat lenne.

Ez a két hónap most remek próba lesz. Ha utána visszajön, és még mindig érdeklődik utánad, akkor megéri. Ha nem, akkor kénytelen leszel továbblépni te is, mert azt jelenti, hogy csak fellángolás volt, játszott veled.

Közhelynek hangzik, de ha együtt kell lennetek, együtt is lesztek. :) Ha tényleg ennyire egy hullámhosszon vagytok, és a vonzalom kölcsönös, akkor előbb-utóbb dönteni fog.

2015. ápr. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
19%
Ikerlélek gyanús. Drukkolok nektek nagyon, de ha esetleg nem jön vissza, akkor sem fogjátok tudni elengedni egymást. Az ikerlélek kapcsolódás ilyen. További hír, hogy évekig is eltarthat ez az állapot. Dobj egy privit, ha írjak erről részletesebben.
2015. ápr. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
hagyd békén biztos boldog a feleségével ne rondíts bele a házasságukba
2015. ápr. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg, biztos boldog a feleségével (aki egyébként nem a felesége, értőolvasás jeles), ha elkérte egy másik nő számát akit puszilgat és bevallottan csak a családja miatt nem lép vele tovább. Pont így viselkedik egy olyan pasi, aki élete nagy szerelmével van együtt. :P xD
2015. máj. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
30%
Fogadok, hogy szőke vagy, ő pedig néger.
2015. máj. 9. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


Utolsó: nem, nem vagyok szőke, és ő sem néger... :)

2015. máj. 10. 21:36
 9/15 anonim ***** válasza:
42%
Oks, akkor csak a tisztánlátás kedvéért: milyen nemzetiségű, milyen sportot űz, és hány éves. (Akár privátban is jó)
2015. máj. 11. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 omba ***** válasza:

Nem mondhatod neki, "De nem mondhatom neki azt, hogy hagyja ott a családját" - mert hát azt elég nehéz családnak nevezni..

Van két kislánya, messze, akiket évente párszor lát.

Ezt akkor is megtehetné, ha ti együtt élnétek, nem?

2015. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!