Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is jobban szereti a párját szex után, vagy csak én vagyok ilyen dilis?

Figyelt kérdés

Nem csak és kizárólag a szex miatt szeretem. Gyakran van, hogy 1-2 hétig nem történik semmi, olyankor is szerelmet érzek, ragaszkodást, törődést, minden ilyesmit, ugyanúgy mindig vele lennék, annak ellenére, hogy együtt élünk, és kb csak munkaidőben nem látom.


De ha szexelünk, akkor szinte közvetlenül utána máris erősebb az érzelem iránta, jobban hiányzik, ha elmegy dolgozni pl, vagy sokkal jobban ragaszkodom hozzá, többet bújok, puszik, ilyenek sűrűbbek.


Tudom, hogy a szex csomó hormont hoz be a véráramba, kötődési hormon, ilyesmi, de az ölelkezéskor meg csókolózáskor is termelődik, még ha kisebb mértékben is, ölelni meg még akkor is gyakran megöleljük egymást, ha éppen szexmentes időszakban vagyunk.


Másnál is így van ez? Vagy velem van a baj?


2015. máj. 8. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
már mért lenne veled baj? Szereted,ennyi az egész...szex után meg sztem a hormonok miatt intenzîvebb az érzés :)
2015. máj. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Elvileg általában a férfiak szeretik jobban a partnerüket JÓ szex után.


L20

2015. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, én a kevésbé jó szex után is jobban szeretem a párom :D
2015. máj. 8. 21:15
 4/4 anonim ***** válasza:

A hormonok felszabadulása miatt van.

Nálam is előfordul, viszonylag sokszor. : )


22/N

2015. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!