Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen szakítás létezhet?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egy fiú és egy lány között általános baráti viszony van évek óta. Hirtelen a lány szakít és lelkizik a fiúnak, akibe beleszeret és összejönnek (persze a lány az erősebben érzelmes). Egy év után a fiúnál váratlan haláleset jön elő ismerősi körében. Nagyon megviseli, a lány támogatja. Most a fiú érzelmei és kötődése tűnik erősebbnek, majd hirtelen bejelenti, hogy vége. Indoknak csak azt hozza fel, hogy ő egy igazi roncs, a lány túl jó hozzá (meg se érdemli) és olyan dolgot tett érte, ami után nem tudna szexuálisan hozzáérni, mert szerinte ha valakit igazán szeretünk mindennél jobban, azt tiszteljük annyira, hogy nem akarjuk meztelenül látni.


Fura dolog, de egy ismerősöm hasonlóról számolt be és nem tudom agyilag felfogni, ha ez tényleg így volt (kiderítése folyamatban)

Szerintetek mi okozta ezt a szakítást?


2015. máj. 9. 00:05
 1/6 A kérdező kommentje:
A lány az exével szakít
2015. máj. 9. 00:06
 2/6 anonim ***** válasza:
fel se fogom hogy mivan... egy évig jártak és nem látta pucéran? és már nem is akarja? mivaaan?
2015. máj. 9. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ez agyilag érthetetlen
2015. máj. 9. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát őőőőő...

Érdekes.

Azt tudom elképzelni, hogy a haláleset egy nagyon súlyos trauma volt, ami a lány támogatásával együtt azt eredményezte, hogy a fiú már többé nem szexuális partnerként, hanem egyfajta gondviselőként, anyafiguraként tekintette és ez az új szerep nem fért meg a korábbival.

De nem tudom, hogy mennyi az esélye, hogy tényleg ilyen lélektani dologról van szó, vagy pedig a srác egyszerűen ezzel akarta a lánynak és/vagy magának megkönnyíteni a szakítást. Lehet, hogy már a történtek előtt is ért a dolog, de miután a lány átsegítette az egész válságon, nem volt képe valami hétköznapi szöveggel kiadni az útját, ezért előállt ezzel.

Nem tudom, tényleg nem tudom.

2015. máj. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Interferencia ***** válasza:
Ez úgy, ahogy van phaszság.
2015. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Számomra nem beazonosítható,és logikátlan reakciók. Kevés az info.
2015. máj. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!