Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk mit szólnátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk mit szólnátok ha a barátnőtök bevallaná hogy rühes lett? Ez jó hazugság lenne?

Figyelt kérdés

az az igazság hogy voltam orvosnál mert nagyon viszketett a p*ncim körül azt hittem csak kipattogtam mert ilyen kiütés jellegű piros pöttyök voltak először de nagyon égetett meg viszketett akármivel kentem és elmentem és ott mondta az orvos hogy ki rüh atkák vannak a bőröm alatt és ott elszaporodtak és a bőrömet eszik meg ilyenek :S


most kaptam ilyen krémeket meg stb de félek elmondani a páromnak, valószínűleg ő is elkaphatta (1 hónapja vagyunk együtt) egy futó kalandomból kaphattam el (hozzáteszem egy jól szituált normális pasival voltam)


most mit tegyek?! Ti mit tennétek a helyemben :(

(és védekeztem mielőtt hozzátennétek..de ez úgy terjed ha bőr bőrrel érintkezik huzamosabb ideig)


2015. máj. 9. 15:32
 1/7 A kérdező kommentje:
jaj a hazugság az az lenne hogy falunapon kaptam el mert leutaztam oda és sok koszos ember volt ott meg kóbor rühes kutyák
2015. máj. 9. 15:32
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha van esély arra, hogy ő is elkapta, mindenképpen legyél vele őszinte! Nyilván te is tudni akarnál arról, ha a párodtól összeszedtél volna valamit. Nincs ebben semmi szégyellnivaló, sokkal cikibb az a hozzáállás, hogy majd inkább eltitkolod...
2015. máj. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de milyen már az hogy azt mondom figyelj "rühes vagyok.." tiszta gáz nem? :S mint valami koszos kutya vagy utolsó senki ahh az orvosnál is annyira égett a fejem :(( (bár az orvos szerint ez gyakoribb mint gondolnám de akkor is :( )
2015. máj. 9. 15:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Megmondod a párodnak is, hogy az orvos is mondta, hogy ez gyakoribb, mint gondolná az ember, csak hát nyilván senki sem reklámozza magáról! Még mindig jobb bevallani neki, hogy ő is kezeltesse magát, minthogy aztán visszakapd tőle, ha már kigyógyultál, aztán mehetsz vissza égni a dokihoz, hogy nem merted a pároddal megbeszélni ezt. Hiába friss a kapcsolat, ilyenekről akkor is tudni kell beszélni.
2015. máj. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
" sok koszos ember volt ott meg kóbor rühes kutyák" Meg te aki tobzodott a jobbnál jobb partnerek között.
2015. máj. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha van egy kis esze, nem fogja elhinni, és a hazugságért is kidob, meg a r*banckodásért is.
2015. máj. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mindenképp mondd el neki mert az ő egészségét is veszélyezteted.. meg hát.. nem mondhatod neki hónapokon át hogy "fáj a fejem most ne".

Szerintem mondd el neki hogy az előző kapcsolatodból ez lett de már kezelteted magad, és örülnél ha ő is kivizsgáltatná magát ha hasonló panaszai vannak... megfogja érteni.. csak őszintén :)

2015. máj. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!