Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Az baj, ha nem élek át soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha nem élek át soha szerelmet, vagy erős szeretetet?

Figyelt kérdés
Nem zúgok bele az emberekbe, ha járok vaélakivel akkor is az van, hogy ha egyszer csak abba maradna, max kicsit búslakodnék, aztán megvonnám a vállam. Úgy vettem észre ez zavarja a partnereimet. Nem lehet, hogy az ilyen szerelmi meg nagyobb érzelmi dolgokat csak kinövi az ember. Mert nincs értelme nagyon a hatásuk alá kerülni.

2015. máj. 6. 12:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Wow.. Hát ha bele gondolsz neked ez néha csak jó lehet,mert nem bánkódsz,viszont a "PÁRJAIDAT" sajnálom,ha ők tényleg szeretnek téged.. Az ő szemszögükből nézve ,biztosan nem kellemes. 19/L
2015. máj. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Fura nem sok ilyen ember van. Egyrészről szerencsés vagy, másrészről sok boldogságról maradsz le. De annál több fájdalomról és ez jó.
2015. máj. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Bajnak éppen nem baj, de azért nem meglepő, ha a partnereid nehezményezik. Legjobb lenne talán már az ismerkedés elején tisztázni a dolgot és magadhoz hasonló párt keresni.
2015. máj. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hát igen szerintem se rossz így , csak sokszor nem értem a reakcióikat bizonyos dolgokra, meg hogy miért fontos az nekik, hogy "csak úgy " együtt legyünk.
2015. máj. 6. 13:11
 5/11 A kérdező kommentje:
mármint, hogy együtt töltsük az időt semmit tevéssel, vagy testi kontaktussal.
2015. máj. 6. 13:12
 6/11 A kérdező kommentje:
Szoktam tisztázni az ismerkedés elején :D
2015. máj. 6. 13:12
 7/11 A kérdező kommentje:
És eddig nem találtam ilyet sajnos.
2015. máj. 6. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
De amúgy ha a közös semmit tevés meg testi kontaktus nem okoz neked örömet, akkor minek keresel egyáltalán párt? :D Én sem érzem úgy, hogy menne ez a turbékolás meg élek-halok érted műsor, nem is erőltetem a dolgot és nem keresek társat.
2015. máj. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
A közös nem semmit tevés, meg szexualitás örömet okoz. Meg visszavonom a sajnos-t, mert ha találnék magamhoz hasonlót valószínűleg nagyon elszigetelődnék a világ legnagyobb részétől és még jobban nem érteném mi folyik itt :D És bizonyos fokú szeretetet át szoktam élni, de sosem irányíthatatlan.
2015. máj. 6. 13:19
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem igen találsz olyan embert aki ennyire kitudja szorítani az életéből az érzelmeket.
2015. máj. 6. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!