Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha megtaláltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtaláltam életem szerelmét de van párja?

Figyelt kérdés
Nem túl régóta, és nem is hiszem hogy annyira mély kapcsolat lenne, de akkor sem tudom mit kéne tennem hogy összejöhessek vele..:(
2015. máj. 7. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Keress mást.
2015. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szívás! :(
2015. máj. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ne keresd tovább.
2015. máj. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
2%
Úgy fogsz járni mint naganyám húga. Öngyilkosság pont emiatt. Igaz ő művészlélek volt, de nagyon.
2015. máj. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

1. Felejtsd el!

2. Várd meg, míg szakítanak...lehet hónapok, évek kérdése. Ha életed szerelme, megérheti rá ennyit várni, nem? Addig viszont ne keresd, ne siettesd/sürgesd kapcsolatuk alakulását. Ha ő életed szerelme, előbb-utóbb vége az előző kapcsolatának, és akkor jöhetsz képbe Te. ;-)

3. Félretéve az előző viccet, mégis, mi a terved? Miből gondolod, hogy nem annyira mély a kapcsolatuk? Honnan gondolod, hogy Ő életed szerelme (<- a legfontosabb!)

2015. máj. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Költőnő? ***** válasza:
esélyes h nem ő az
2015. máj. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%
Egy kapcsolatba nem szabad belerondítani, így szépen megvárhatod, hogy független legyen és ha még akkor is érdekel, akkor próbálkozhatsz.
2015. máj. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Ne várj rá ha ő nem lép,mert egyedül maradsz.
2015. máj. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb helyzet, mintha megtaláltad volna és biztosan nem kellenél neki.
2015. máj. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem pedig jelezd, hogy érdekel. akkor ő tud dönteni, hogy kilépjen-e a kapcsolatából.

én is voltam már úgy kapcsolatban, hogy éreztem, hogy nem sziklaszilárd a helyzet. Ha találtam volna jobbat, léptem volna.

2015. máj. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!