Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valaki elmondaná, hogy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elmondaná, hogy ez miért van?

Figyelt kérdés

Helló,

Az a gondom-bajom,hogy már 3x jutok el odáig lányokkal,hogy konkrétan a barátnőim lehetnének!De amikor elérek erre a szintre,hogy már én vagyok a befutó,a győztes,aki mindent visz valahogy nem tudom megijedek magától a kapcsolattól.Elképzelem,hogy milyen jó lenne a lánnyal összebújni,a királynőmmé tenni de mégis magától a kapcsolattól,hogy nekem barátnőm van attól nem félek hanem hát fogalmam sincs.. :// Remélem érthető voltam!

18F


2015. máj. 9. 19:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Maga a hódítás izgat, az elköteleződés, és az ezzel járó "hódító hadjárat befejezése" pedig elriaszt. Még fiatal vagy és még csak gyakorlod azokat a bizonyos szárnycsapásokat.
2015. máj. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy a régebbi kapcsolataid miatt félsz egy újba belekezdeni?
2015. máj. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem volt még barátnőm,eljuttam már odaig,hogy csak 2 szót mondok és akkor már van is,de olyankor elkezdem keresni a lányban a hibákat,és ha nincs kreálok vagy nem tudom. ://
2015. máj. 9. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem voltál még szerelmes.
2015. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Dehogy nem! Életemben egyetlen egyszer 6. osztályban! Lehet azt mondani,hogy akkor még nagyon kicsik voltunk de az a lány úgy ahogy volt megfogott! Sosem mondtam el neki,hogy szeretem,mint később kiderült ő is szeretett! Csak máshol folytatta az iskolát. ://
2015. máj. 9. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!