Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki aki volt hasonlo helyzetben elmondana mit kene ilyenkor tenni?!

Figyelt kérdés

Parommal tobb eve egyutt vagyunk es az utobbi par hetben kialakult bennem fele ez a se veled se nelkuled viszony, ezt ugy ertem hogy nem akarok vele egyutt lenni, nem hianyzik mikor nincs velem, alig vagyunk egyutt foleg miattam de elvesziteni sem akarom.. mindez az erzes egy masik fel hatasara is kialakult bennem akire allandoan gondolok es nagyon tetszik nekem es en is neki..Mit kene tennem?

19/l


2015. márc. 18. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:

ilyesmi ismeros..en arra jutottam, hogy jobb nelkule :D

de ez en vagyok.

lehet csak azert vagytok még mindig egyutt mert sok az emlék, de lehet uj lapot kéne nyitni :)

2015. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt csak te tudod, lehet mi mondunk neked valamit, de egyrészt TE döntöd el, s ha mi rosszat tanácsolunk, s azt TE megteszed akkor elrontod.

Lehet a több év alatt elmúlt a szerelem?

Van ilyen...

2015. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

{nem akarok vele egyutt lenni, nem hianyzik mikor nincs velem, alig vagyunk egyutt foleg miattam}


hat ezutan a mondat utan, szerintem egyertelmu. dobd ki. ez igy mar nem kapcsolat.

2015. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem hasonló volt a helyzet. Áldás volt hogy vége lett! Problémát meg kell keresni , majd ezerrel arra hajtani hogy megoldjátok. Én meg találtam a probléma forrását , nem volt hajlandó változtatni gameover lett a vége. Így természetes csak ez az egy megoldást láttam. Párodnak kéne , téged újra meg hódítani , esetleg a kapcsolatotok túlságosan lapos lett. Fel kell dobni , mozi , közös vacsora vagy bármi ilyennel...
2015. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere át, és megdumáljuk.
2015. márc. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Elmúlt a szerelem,és ahogyan le is írtad már van másik pasi aki nagyon is bejön máskülönben nem Ő járna állandóan a fejedben.....
2015. márc. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!