Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet hogy a barátom kiszerete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy a barátom kiszeretett belőlem? Egyáltalán komolyan vesz? Szakítanunk kéne?

Figyelt kérdés

A barátom 24, én 19 vagyok,már tíz hónapja járunk kb fél éve kezdődtek a veszekedések,egyre gyakrabban voltak hullámvölgyek. A szüleinek és haverjainak bemutatott,mégis mintha szégyellne. 1 órára lakik tőlem eddig mégis csak 2x jártam náluk és még egyszer sem aludtam nála mert arra nem képes h megkérdezze az apját. Fél éve volt h heti 5x taliztunk,mostanában 2x és nem alszik már nálam annyiszor mint régen. Elegem van de szeretem és nem tudom h mit tegyek mert olyan mintha játszadozna velem mintha nem képzelné velem hosszútávra . Most pl a haverjainál van de nemrég tudtam meg h van ott egy haver csaj is,akkor engem miért nem hívott én azért nem kérdeztem meg mert úgy tudtam h csak srácok lesznek és nem akartam zavarni,de így? Ha felhívom mi a reakciója? Már

Megint mért hívsz,ne zaklass. Amikor kitaláltam h leállok a fogamzásgátlóról megkértem h havi egyszer csináljuk már gumi nélkül erre azt mondta h nem mert nem akar próblémát. Ez nem gáz? Szinte mintha engem nevezett volna annak. Már tiszta depis vagyok. Kérlek adjatok tanácsot.



2015. máj. 9. 19:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Minek jöttél össze ilyen segfejjel??
2015. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hú ekkora lúzerrel szakíts inkább!!hidd el találsz nála jobbat
2015. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Na ilyen marharépa kell neked is, aki azt hiszi hogy egy tanyasi liba vagy aki a fejére esett.
2015. máj. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Ő az első komoly kapcsolatom nagyon szeretem :'( amikor összejöttünk ő tepert most meg én néha úgy érzem h nem is akar ez olyan rossz. Bárcsak előről kezdhetnénk.
2015. máj. 9. 19:46
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem éri meg. Marhaság. Kezd újra mással.

Én megértem első kapcsolatod életed szerelme volt megittad volna a kivégző pirulát mint Júlia, de majd felnősz megerősödsz és rájössz h jobb is lesz majd.

2015. máj. 9. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ismered a Komives Kelemennet? Epits egy hazat es falazd be a kocsogot
2015. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom elengedni mert úgy szeretem h egy golyó elé vetném magamat csak ne találja el. Tudom h nem leszünk örökké együtt de még nem tudom elengedni. Úgy érzem h ő az igazi de fáj hogy így alakult.
2015. máj. 9. 19:54
 8/11 Költőnő? ***** válasza:
szeretsz lábtörlő lenni?
2015. máj. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Uram isten téged jól fejbevertek....el fog ez múlni sokan ilyen meggondolatlanok és butácskák mint te amikor odáig vannak a másikért és még első kapcsolat. de lesz ez még így sem.

Próbáltál már pókot beidomítani?

2015. máj. 9. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Teged se az eszedert szeretnek
2015. máj. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!