Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 18-20 éves fiúk nektek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18-20 éves fiúk nektek milyen lenne a tökéletes barátnő?

Figyelt kérdés

2015. máj. 10. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
Tökéletes
2015. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Interferencia ***** válasza:
Öreg vagyok én már ehhez.
2015. máj. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szeret, és jó nedves a puncija.
2015. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Aki engedi s*ggből szájba:)
2015. máj. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 opened paradise ***** válasza:

Dobos egy rock bandában,kívülről fújja a vissza a jövőbe filmeket,olyan szép,hogy törvényileg tiltott rá gondolni recska közben,gazdag,örökbe fogadták,így nincs anyós...

De mostanában már úgy vagyok,hogy kezdetnek az is csoda lenne,ha korba közel áll és nem lakik messze :D

Legyen humora,tudjak vele csípkelődni,nálam az mindent visz.

20

2015. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 opened paradise ***** válasza:
*korban
2015. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Oldalakat tudnék írni.


Elsősorban legyen művelt és nyitott a világra. Visszafogott,(an) nőies, de közvetlen. Egyáltalán nem tetszik semmi abból, amit a mai lányok képviselnek, ebből kifolyólag hatalmas plusz pont lenne, ha szűz is (értsd jól, hogy mit mivel azonosítok). Legyen jövőképe, akaratereje és józan esze - ezalatt leginkább azokra a lányokra gondolok, akiket mások hajlamosak "hideg nőként" megbélyegezni. Ahogy én is, ő is tartsa tiszteletben a természet törvényeit - ez olyan politikai-filozófiai világnézet, ami ha megvan, akkor nagy baj már nem lehet, és biztosan megértjük egymást azokban a témákban, amik számomra a legfontosabbak. :)

Tudjon motiválni, ne legyen túl földhöz ragadt, tudjon teljes erőbedobással küzdeni, legyen határozott és legyen önbizalma. A humorát tekintve kifejezetten előny, ha olyan keserű, furcsa és sötét mint az enyém. Lehessen vele csipkelődni, kötekedni, anélkül, hogy megsértődne.

Szeresse azt, hogy nő, és szeressen nőnek lenni. Ez alatt főleg arra gondolok, hogy ne próbáljon férfiasan viselkedni, ne próbáljon férfimunkát végezni (hanem hagyja meg nekem, nyilván), hanem igyekezzen az ő feladatait ellátni minél jobban (ahogy én az enyémeket). Legyen a tervei közt a házasság és a gyerekek, legalább 4. Bizony. :)


Külsejét tekintve, nos, ezt már két felé tudnám bontani. Kb. esélytelen, hogy a fentieknek megfeleljen valaki, valaha, de ha még tovább bontom ezt külső tényezőkre, akkor biztos, hogy egyedül halok meg. :D

Tehát alapvetően nem számít a külső - egy szép arc az, amihez azért ragaszkodom -, hiszen megfelelő hozzáállással az mindig a végletekig formálható.


Ennek ellenére, ha valami idealizált, valószínűleg tényleg sehol nem létező számomra ideális nő külsejéről kérdezel (:D), akkor izmos (itt most felejtsd el az ehhez a szóhoz kapcsolt női, hivatásos/profi testépítőket. Köszönöm.), homokóra alak, B-E kosárméret (CSAK természetes), a haja hullámos fekete vagy egyenes szőke, a szeme kék vagy zöld, vagy szintén fekete. A bőre szigorúan hófehér.

A ruházata teljesen mindegy, amíg nem a mai ribäncok szintjét követi (bár ilyen belső értékekkel, szerintem ezt kizárhatjuk).


19/F


BTW, ha valaki magára ismer, ne habozzon írni. :D

2015. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Előzőnél az a lényeg hogy nincs elvárás...

Nekem eleg annyi h valamennyire jól nézzen ki,és értse a humorom,meg ne legyen idióta:)

2015. máj. 10. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!