Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok együtt aludni másokkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nagy a problémám.

Volt egy 3 és fél éves kapcsolatom elég fiatalon, ahol egyszerűen nem tudtam a párommal aludni, mert elkezdtem izzadni, folyton pisilnem kellett, a talpam közben jéghideg lett, úgy éreztem lázas vagyok és hányingerem volt. A szívem bevert, alig vártam, hogy haza mehessek(ez volt Szilvszterkor is,amint tudtam, eljöttem).

Ez már osztálykiránduláson is így volt, ha volt más a szobában, bevert a szívem, ugyanezek a tünetek.

A sors most az utamba hozott egy nagyon kedves srácot, aki nagyon közvetlen, de nem erőszakos.

Szombaton nála buliztunk. Reggel korán kellett mennie, én maradtam a legtovább, és mondta, hogy szívesen haza kísér(megvolt beszélve mikor megyek haza), de mondta, hogy nagyon örülne, ha ott aludnék, ha kell, ő le megy a földre, vagy direkt az ágy másik végébe, és közénk tesz egy pokrócot is. Megint olyan rosszul voltam, hogy el kellett, hogy utasítsam az ajánlatot. Most hétvégén megint nála leszek, viszont most reggelig, és ha ez megint bekövetkezik nem tudom mit csinálok.

MINDENT kipróbáltam, de olyan rosszul van a szervezetem, hogy nem tudom mit tehetnék.

A Húgommal tudok egyedül egy szobába aludni, meg Apuékkal.

Mással nem.

19 éves lány vagyok, kérlek, akinek volt hasonló tapasztalata, hogy oldotta meg?

Egyszerűen így egy komoly kapcsolatom sem lesz.


2015. máj. 11. 09:55
 1/2 anonim ***** válasza:

É is hasonló vagyok, bár én el tudtam aludni ha nagyon álmos voltam.


De egyedül jobb, sajnos. Úgy az igazán felszabadult, nyugodt az alvás.


Valami pszihobajod lehet neked is, mint nekem :(

2015. máj. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp mond el időben annak a srácnak,hogy mi a helyzet,különven félreértheti a rosszullétedet és vírusnak,betegségnek gondolhatja. Biztosítsd arról,hogy kedveled őt és szívesen vagy vele. Akkor nem gondolja azt,hogy a kettő összefügg,vagy hogy nem érzed vele jól magad. Fizikailag rossz a dolog,dr lelkileg próbálj megnyugodni. Lélekdokihoz majd menj el,ez lehet egy hosszabb folyamat lesz,de biztosan megoldható.
2015. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!