Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogosan akadtam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogosan akadtam ki, vagy ez csak egy női hiszti?

Figyelt kérdés

Én egyszerűen nem tudom, hogy mi az amivel örömet okozhatnék neki.


Tegnap megbeszéltük, hogy reggel felkelünk és elmegyünk venni pár dolgot, hogy végre süthessek itthon neki.

Nem mondhatja, hogy szarul indult a reggele sem, mert, bár én reggel nem szeretem egyáltalán, mégis lecumiztam és az lett a vége hogy elélvezett, és még az ágyból sem kelt ki.

Aztán jött a reggeli procedúrája, hogy ő wcre megy, ami több mint fél óra, de megérti az ember, hát ha ez kell neki...

Aztán ő nem indul el reggeli nélkül sehová (mindegy hogy nincs itthon semmi) Megoldottam, csináltam neki reggelit.

Megint átjöttek az anyjáék, amit egyszerűen képtelenség elviselni, de ha elindultunk volna simán elkerülhettük volna őket, de persze azért még összebalhézott az anyjával is.

Aztán én is kiakadtam, mert nem értem miért nem lehet egyszer elindulni ha megbeszéltük, erre közölte, hogy ő nem is akarta, meg hogy az volt megbeszélve, hogy takarítunk a hétvégén. Igen, de ma hétfő van, és tegnap sem csinált semmit. Én takarítottam, mosogattam el, sepregettem, csináltam meg az ágyat, ő nem csinált semmit.


De ha még ezt is akarja, miért nem szólt hogy nem akar menni? Miért nem akkor, és nem akkor mikorra felöltözünk és már mennénk...


Megint szar kedve van és nem tudom én mivel tehetném jobbá, mert nekem kell, mert én vagyok a hibás mindenért...Elegem van ebből, és nem...egyszerűen nem tudom hogy lehetne ennél másként indítani a napot jobban, hogy neki jó legyen, Mert reggel leszptam, elélvezett, elvonult, játszott, reggelit kapott...és megint én vagyok a hibás mert ő nem szólt tegnap, hogy nem ezt akarja...

Most meg mondtam neki, hogy én nem csinálok semmit akkor, visszaöltöztem. Erre ő befeküdt az ágyba és csak fekszik... Ez így remek lesz, mert megint az lesz, hogy ez a nap is csak elment és nem csináltunk semmit...(ahogy a tegnap is, és hiába szóltam hogy menjünk akkor sem ment, az volt a válasza hogy fogjam meg a kezét és húzzam, ma ezt csináltam erre megkaptam, hogy mindent egyedül döntök, és őt nem kérdezem...) Mindent miatta és neki csinálok mégis mindig én szívok...



Szerintetek jogos a kiakadásom vagy megint csak nyelnem kellene???


Én 21/L ő 22/F


2015. máj. 11. 09:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Kisfiúsan viselkedik. Lehet, h nincs testvére, vagy túl nagy hatással volt/van rá az anyja? Tényleg olyannak tűnik, mint egy ovis, akinek hiába imádkozik any anyja, hogy húzza vissza a cipőjét, mégis századszorra is kikötözi, és hisztizik, ha nem az van, amit ő akar, pl nem kap fügyülős kiskakast a búcsúban. Ha mégis megkapja, akkor meg az a baj, és nem akarja fogni, hanem dugdossa vissza a kezedbe. Idegesítő, nem?


Sajnos az a tapasztalatom, h az ilyen nagy gyerekek nem változnak az idővel. Ha családot alapítasz vele, és szülsz neki 1-et, akkor majd 2 gyereket nevelsz egyszerre!(!!!)


Tényleg annyira szerelmes vagy, és megér neked ez a pasi 21 éveses kis zöldülűen annyit, hogy körbeugráld, miközben neki az sem jó ha lecumizod... ááá ehhez azért, tudod már pofa kell. És neki van.

Te rajzolsz neki térképet, hogy ne tévedjen el, ha megy a saját dolgát intézni? álljon már meg a menet.... ha a haverjai megtudják, és körbe röhögik, meglásd, azért is Te leszel majd a hibás.

2015. máj. 11. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Tulajdonképpen te mindent megcsinálsz neki mint egy szolga,ő meg semmit.Nem hiszem hogy változni fog,főleg ha sokszor van ilyen,neked kell tudni kell-e neked egy ilyen ember.
2015. máj. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
8-as mindent leírt. Ugye tudod, hogy később, ha lesznek gyerekeitek, ugyanez lesz, ha nem rosszabb? A gyerekekkel csak te fogsz foglalkozni, semmi segítséged sem lesz. Rád marad a házimunka, és még dolgozhatsz is mellette. Komolyan, kell ez neked? A te életed, nekem mindegy.
2015. máj. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!