Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem merek szakítani, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem merek szakítani, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb január óta viszonyom van egy nálam 7 évvel idősebb fiúval. Igazából amikor belekezdtem már akkor éreztem, hogy nem jó ötlet, mert az illető borzasztóan nagyra van magával, és szerintem azt képzeli, hogy bármit megtehet, és mindig neki van igaza pedig ez nem így van. Igazából egyébként jól el tudok beszélgetni vele és a szex is nagyon jó, de ettől még bizonyos okok miatt szeretnék kilépni ebből a kapcsolatból. Viszont itt jön az a rész, hogy többször is próbáltam már de zsarolt és olyan dolgokkal fenyegetett amikkel ténylegesen ártani tudna nekem. Emiatt próbáltam megszeretni de ezzel még nagyobb hibát követtem el mert egyre jobban elmélyült az egész és ő már ott tart, hogy én biztos szeretem őt, meg, hogy nem csak egy partner számomra hanem együtt vagyunk. Én ezt nagyon nem szeretném és szeretnék kilépni az egészből a lehető legbékésebb módon. Nem szoktam feleslegesen félni de ő tényleg tönkre tudna tenni így nem tudom, hogy mit tegyek. Kérlek segítsetek nagyon fontos lenne.
2015. máj. 11. 15:27
 1/5 datass ***** válasza:
Mivel tudna téged ennyire tönkre tenni?
2015. máj. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Evergrey ***** válasza:
Lehet, hogy ő tönkre tudNA tenni, de ez a "kapcsolat" meg biztosan tönkretesz így.
2015. máj. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy több dologgal is. Igazából amitől a legjobban félek az az, hogy el tudná érni azt, hogy számomra nagyon fontos embereket elveszítsek.
2015. máj. 11. 15:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Már így is tönkretett, borzasztóan érzem magam minden egyes nap
2015. máj. 11. 15:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Igy eleg nehez segiteni, h konkretumokat nem mondasz, hanem ennyire ovatosan fogalmazol. Barmit meg lehet oldani igy vagy ugy, csak tudni kell a reszleteket. Gondold at, h mi a fontosabb Neked, az, h megmaradjanak a fontos emberek melletted, meg ez a zsarolos palid es te magad total boldogtalan leszel, vagy pedig az, h szakitasz, rossz lesz par honapig es elorol kell kezdened mindent, viszont utana megvan a lehetoseged ujrakezdeni...?
2015. máj. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!