Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon idegesít a barátnőm,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon idegesít a barátnőm, szerintetek mit csináljak?

Figyelt kérdés
3 hónapja vagyunk együtt de mindig van valami amivel felidegesít,pl ha elmegy és csináltat egy tetoválást amit én mellesleg utállok,az egész napomat elrontja mert felhúzom magam vagy pl ha neki valami nem tetszik akkor kimegy cigizni amikor tudja hogy utállom a cigiszagot mert tiszta büdös lesz a szája és hozza be magával a szagot de csak azért is kimegy,igazából nem tudom mièrt vagyok vele,rengeteg olyan tulajdonsága van ami idegesítő és nem tudnám elviselni.Úgy vagyok vele hogy ha nincs más jó ő is.De nem érzem jól magam vele nagyon,főleg hogy megismertem ezalatt szinte teljesen egyre inkább taszít.Ti mit csinálnátok?
2015. máj. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:
lapát
2015. máj. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Cicafiú, minek vagy vele? Te szeretnéd, ha valaki csak azért lenne veled mert nincs más és te egy darabig jó leszel? Nem bírsz egyedül lenni? Kis kapcsolatfüggő. :) Szedd össze magad kisfiam, szakíts vele, és tanulj meg őszintén élni, mert mindent visszakapsz az élettől amit beleteszel.
2015. máj. 11. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rakd ki. A tetkó, meg a bagózás már éppen elég ehhez.
2015. máj. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!