Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak idegesít a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak idegesít a párom viselkedése? (többi lenn)

Figyelt kérdés
A párommal másfél hónapja vagyunk együtt. De egyre jobban kezd idegesíteni hogy folyton azt kérdezgeti mi a bajom mikor már sokszor elmondtam neki hogy semmi de nem fogja fel mindíg azzal jön hogy de én látom.... A másik meg hogy folyton azt nézi kivel mikor mit beszélgetek facebookon és már többször megemlítettem neki hogy ezt nem kéne de nem érdeklni. Amúgy 21 éves vagyok ő pedig 22 ! Nekem volt egy 6 éves kapcsolatom aminek 4 hónapja lett vége viszont neki én vagyok az első barátnője. Hasznos tippeket várok mit csináljak?!

#Facebook #párkapcsolat #mi a bajod....
2015. ápr. 12. 13:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hasznos tipp: minél előbb hagyd ott, mert elég rövid pórázon szeretne tartani. Sosem bírtam elviselni az ilyeneket...
2015. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ülj le vele beszélgetni. Ha máshogy nem megy, nyomatékosan mondd el neki, hogy neked ez így nem jó, min kéne változtatni, hogy érzel. Mondja el ő is a saját álláspontját, és jussatok közös nevezőre.
2015. ápr. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Látom sokáig együtt lesztek még. Nem értem miért nem lehet leülni vele és megbeszélni a dolgokat, elmondani h ez és ez zavar benne...?
2015. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Oké, az első és legfontosabb az, hogyha képtelen vagy használni a tanácsainkat, ne kérd ki a tanácsainkat.

Ha nem tudsz lépni, szenvedj tovább.


Ülj le vele és addig magyarázd neki, hogy miért zavar és ez így miért nem jó, amíg fel nem fogja. Ezentúl pedig mindig erélyesen szólj rá, ha nekikezd a szarságainak.

Ha nem ért a szép szóból, köszönd meg neki a szép emlékeket és hagyd ott.


Fontos, hogy megmondd neki, miért probléma, amit művel. És tényleg rá kell szólni az ilyen emberekre. De ne fenyítsd be: csak éreztesd, hogy ha nem képes változni, te nem fogod kínozni magad.

2015. ápr. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha idegesít,akkor közöld vele.Nem bántó módon,de nyisd fel a szemét,magyarázd el neki,te hogy látod a dolgokat.Ha ezek után sem változik semmi,akkor nem illetek össze.Sajnos van ilyen.
2015. ápr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

neki nem való a kapcsolat, ennyi

keress helyette valami értelmesebbet

2015. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!