Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen elfucserált helyzetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen elfucserált helyzetben is csak én vagyok, ugye? 21L

Figyelt kérdés

Jó ideje, olyan 1,5 éve elégé odavagyok egy fiúért. Volt egy időszakom, mikor ez tompult, ha kis időre egy másik srác belépett a képbe, de aztán mindig 'nála' kötöttem ki.


Róla tudni kell, hogy van csaja, de nagyon vonzom őt, ha nem lenne a csaja állítása szerint, akkor más lenne a helyzet. Nem igazán titkolja, hogy odavan értem, mint nőért. Szerintem ez nem feltétlen merül ki szexuális vonzalomban, de ott a csaja. :/


Ki&@$zott, $z@r helyzet az egész.


Ha meglátom, érzem, hogy elvesztem a józan eszem, a gyomrom kavarog, a szívem kalimpál és tiszta hülyének érzem magam...:


Mindig ott lebeg előttem a hátha...

Mert ha annyira szeretné, nem vakarózna rajtam (is).


Magamban lezártam nemrég, de mindig, újra és újra csak rá tudok gondolni. Ez már sosem fog elmúlani. :(


Persze előtte tartom, még akkor is ha közeledik felém.


Mert van, hogy nem szexuális töltetű az érdeklődése rólam, és olyankor nem tudom, hogy puhatolózik e, vagy csak az egóját fényesíti.


Nemrég ki is osztottam picit, ami nem jól esett neki, de akkor nem érdekelt. Gondolom, hogy megbántottam, mert olyasmiket mondtam neki, amit még állítólag soha senki. De rászolgált. Már hamarabb kellett volna, csak nem mertem őszinte lenni, bár végül így is békésen váltunk el.


Nem vagyunk barátok se, nem baráti szándékkal spanolt. De viszont szexelni se merne, persze a szája nagy (nem, mintha belemennék, nálam barát+párkapcsolat=szex, más felállás nincs)


Mi a fenét akar az ilyen akkor?


U.i.: Próbáltam vele megbeszélni, de megkerülte a dolgot. Aztán persze jött a bűnbánat.


Nem értem az ilyet, azt hittem egyhullámhosszon vagyunk, de ez a viselkedés amit produkál, érthetetlen.


2015. máj. 11. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs még egy ilyen elfuCSerált helyzet, mint a tiéd...
2015. máj. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mint akarsz egy olyan férfinak nem nevezhető valamitől, aki együtt van egy nővel, de mellette másokat szédít? Azt hiszed, veled nem fogja ezt csinálni egy idő után? 23/N
2015. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kommunikálj vele dolgokról mik érdekelnek, utána felejtsd el.
2015. máj. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak megakarna b..szni de ahhoz még gyáva , meg jól esik az eggojának hogy más csaj is oda van érte és játszadozik veled .Ha érezne valami komolyabbat irántad dobná a barátnőjét a többi meg szöveg ..Ne foglalkozz vele mad elfelejted
2015. máj. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!