Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ratyiság, ha nem tudom megvéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ratyiság, ha nem tudom megvédeni a barátnőm 2 ember ellen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 00:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Nem.


Ez amúgy feltételezés, vagy már megtörtént eset?

2015. máj. 12. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Igazából csak elmélet. Ma lehúzott két cigány gyerek pénzzel. 2v1-es szituáció volt. Igazából örülhetek, hogy csak ennyi lett, mert már kezdtek volna lökdösni.


De belegondoltam, hogy ha lett volna velem egy lány, ugyanúgy qrvára nem tudtam volna csinálni semmit.


Üssem meg? Ha el is bírok kettővel, 2 nap alatt kifigyelnek, minden nap arra járok dolgozni (más útvonal nincs), és legközelebb 30-an jönnek vissza.

2015. máj. 12. 01:01
 3/26 anonim ***** válasza:
12%
igen ratyiság, én előbb veretem szét a képem, mint hogy megadjam magam :D
2015. máj. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, nem biztos, hogy nem tudnál csinálni semmit, ha melletted van egy nő akit szeretsz. :)


Soha nem voltam egy verekedős fajta, nem is vagyok túl nagydarab ember, de már az utóbbi évben 2x volt olyan, hogy durván legyőztem verekedésnél erőfölényben lévő embereket. Mindkettő esetben iszonyatosan dühös voltam, úgy fogtam fel a helyzetet, hogy NEM TEHETEM MEG, hogy veszítsek, és kihozott belőlem mindent az adrenalin és az erős düh. Szerintem veled is megtörténhetne ez, egy nő, akit szeretsz, eléggé motiváló hatással tud lenni. Még ha nem is gyepálnál el 2 cigót, azt simán el lehet képzelni, hogy mégis eléred azt, hogy legalább el tudjatok menekülni.

2015. máj. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
41%
ja és egy normális csajnak is igen is számítani fog hogyan viselkedsz egy ilyen helyzetben.
2015. máj. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
eh besz*rás. amúgy mindig betalálnak, csak 2-3 mondat után a legtöbbje mindig lelép. ezek viszont durvák voltak. Amúgy csak a vékonyakat cseszegetik, vagy az izmosakat is ugyanúgy betalálják?
2015. máj. 12. 01:13
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a vékonyakat könnyebben (én is az vagyok :D ).
2015. máj. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Puszta fizikai erővel esélyes, hogy 1 ellen se tudnám a húszas karommal. (ehhez képest ritkán találnak be - mondjuk a fejem elég debil)


De tökmindegy, egyrészt simán jöhetnek annyian, hogy kigyúrt ember se szedi le őket, másrészt ha kés vagy hasonló előkerül, tökmindegy, mekkora a vállad.

CR sprayt hordok, asszem, ez a legerősebb legális. Alkalmatlan egy komplett galeri egyidejű hatástalanítására, de ez a verésre is igaz. Bizonyos helyzetekben csak veszíteni lehet.

2015. máj. 12. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Jelentem engem nem sokszor találnak be, de amikor igen, akkor bökővel... Az a gond, hogy 2v1be belemész, és kapsz egy kis vasat a combodba, szal sose ellenkezz ha többen vannak... Egy iphone6 sem ér fél év lábadozást, esetleg temetést... 1v1be meggondolandó, de ezek sose járnak egyedül...
2015. máj. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
46%
Szerezz be lőfegyvert, szerb határon könnyen hozzá lehet jutni, néhány kétes hírű piacon itt is, csak gondolom drágábban. Vagy ha van szakképzettséged ilyen téren, akkor hatástalanított fegyvereket újra működőképessé lehet tenni, ha rászánsz egy kis időt.
2015. máj. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!