Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ratyiság, ha nem tudom megvéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ratyiság, ha nem tudom megvédeni a barátnőm 2 ember ellen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 00:57
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
9%

ja ha már lepontoztok... a 8-dik kerületben lakom :) fehér a bőröm és kék a szemem, itt is nőttem fel. Nem vagyok se kigyúrt se nagydarab, ti viszont hatalmas lámák vagytok, ha odaadtok egy ájfón 12-őt két oltás után :D . meg lőfegyver gázspray, vipera, sokkóló takarodj :D .

Jobban járnátok ha csak simán tököt növesztenétek, mint hogy a kopasz-ra hallgattok XD

2015. máj. 12. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
100%
Növesszek tököt és veressem magam szét, mint te a #3-as hozzászólásodban?
2015. máj. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
Lehet gyáva dolognak tűnik, de a legjobb technika ha elfutsz. Megmenekülsz, az értékeid is, és még a családot se küldik rád bosszúból.
2015. máj. 12. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
53%
11: Hmm toltak már kést a hasadhoz, hátadhoz? 13: Jah csak fuss gyorsabban, és ne fogjanak körbe, két ember már eltudja állni az utad...
2015. máj. 12. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Barátnővel vagy bárki mással, szóval, ha nem egymagad vagy, elég nehéz csak úgy elsprintelni.
2015. máj. 12. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem olyan nehéz az.

Ha én nem futottam volna el, akkor vagy 100x megöltek volna már a cigók (szabolcsi vagyok....)

2015. máj. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
De hányan voltatok, ha többen, mit csináltak a többiek? Elfutni egyedül sokkal könnyebb, de a kérdezőt is elsősorban az a helyzet aggasztja, amikor a barátnőjével van.
2015. máj. 12. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Volt, hogy egyedül és volt, hogy 2 haverral. Mindhárman más irányba futottunk. :D
2015. máj. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Röhej, hogy az állam nem tesz ez ellen semmit. Az ország 80%-a veszélyes terület én úgy mondom vadakkal van tele akik már éles karmokat vájnak beléd, gyerekek vadonba élünk, az oroszlán elől se szégyen elfutni, nálunk nem oroszlánok vannak, nem skorpiók és pókok hanem ezek a nemtudom minek nevezhető ősemberek, akikbe csak agresszió létezik és hatásukra megőrülnek az emberek lelkileg.
2015. máj. 12. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 NoName_0112 válasza:

Velem már volt hogy 2-en rám támadtak (Barátnő is ott volt ).

Még szerencse hogy 3 évet thai boxoltam :) igy simán szét vertem őket.

És látod ezért nem hülyeség az önvédelem tanulása !!!

17/F

2015. máj. 12. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!