Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ratyiság, ha nem tudom megvéde...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ratyiság, ha nem tudom megvédeni a barátnőm 2 ember ellen?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 00:57
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz verekedni,jobb nem szembe szállni,és inkább figyelemelterelést csinálni(másról kezdesz el beszélni,vagy úgy csinálsz mintha bolond lennél),végső esetben futás.Ha egyedül vagyok nem okoskodok,mert engem a düh erősít,nincs mögöttem tudás,dühből cselekedni meg nem jó,mert nem figyel az ember a részletekre.Ha barátom is ott van,aki fegyelmezetten tud lefegyverezni bárkit,van mögötte tudás és erő,ketten már jók vagyunk,de akkor is csak pár taggal szemben,mert ha még többen jönnek,jobb lelépni.
2015. máj. 12. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 PearlDiver ***** válasza:
Hordj magadnál paprikasprayt, lefújod a svédek fejét és méltósággal elvonulsz.
2015. máj. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:
de fogjátok már fel, hogy nem egyszer tévedek erre a területre, hanem erre járok el MINDEN NAP! fújjam le? következő nap 3 kocsival várnának már a cég kapujánál..
2015. máj. 12. 14:20
 24/26 anonim ***** válasza:

Érteni értjük, de mit vársz, mit javasoljunk? Ha jobbnak érzed, add át az értékeidet menekülési vagy védekezési kísérlet nélkül. De ezt is megfigyelhetik, aztán perkálhatod minden nap a védelmi pénzt.

Szóval sehogy se jó.

2015. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
csütörtökön hozok fel bringát aztán azzal fogok már járni melózni. Akkor csak nem állít meg senki, ha 40-el közelítek felé, és nem lassítok..
2015. máj. 12. 15:06
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem, én sem várnám/várom el a páromtól, hogy verekedni kezdjen, mert nincs kedvem a balesetibe/intenzívre járkálni.


Vagy még engem is jól megvernek/erőszakolnak, az aztán tényleg szuper.


Gyáva dolog a futás, de nagyon hasznos néha :D

2015. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!