Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen mit tegyek?

Figyelt kérdés

Életem első szerelmét 16 évesen ismertem meg.Nagyon jóba voltam az egész családjával és a fiúval is jó kapcsolatom volt.Aztán eltelt 3 hónap és elhagyott.Ok:Másba szerelmes,nem vagyok plázacica.

Aztán ezt követően úgy kb.4 hónap múlva megismertem egy fiút.Nagyon érdeklődött felőlem és kedves,aranyos volt.Odavolt a verseimért is.Sokat voltunk együtt,rengeteget hívtam.Sokszor sajnos pont ingerült hangulatomban talált így volt hogy nem vettem fel.

Eközben halálos szerelmes lettem 17 évesen egy osztálytársamba aki viszont szeretett.Ekkor ezzel a fiúval elmaradtunk.Az osztálytársammal csodálatos kapcsolatunk volt.Aztán megcsalt egy tőlem nem szebb lánnyal.Bocsánatot kért,megbocsátottam.Aztán kis idő múlva elhagyott azért a lányért és csúnyán megalázott,lejáratott.A fiúval 2 évig jártunk.

Aztán megismertem egy fiút fészen jártunk csak azért hogy féltékennyé tegyük a volt barátomat.Sikerült.A fiú visszajött hozzám de csak titokban járhattunk.A lány dobta őt.

Ezek után hirdettem társkeresőn.Mindenféle bolond megtalált.Mindig beszélgetünk,beszélgetünk és egyszer csak törölnek meg letiltanak. :(

A legtöbb férfiismerősömnek kellenék mert megakarnak dugni. :( De én azt szeretném hogy ne csak arra kelljek!! Hozzáteszem még szűz vagyok!!

A múltkor megtetszett az egyik ismerősöm ismerőse.Hát megböktem.Ő visszabökött.Jót beszélgettünk.Ő áradozott hogy milyen jó hogy megtaláltam.Bejelölt.Aztán hívott gépen.Kinyomtam nem értem éppen rá.Beszélgettünk.Kérdezte mikor találkozunk már mert régen nem volt csajjal meg smárolna velem.Mondtam neki júniusban.Azt mondta oké meg minden.Kérdeztem addig is leszünk-e kapcsiban.(Jól jött mert mindenki azt hiszi senki nem akar velem lenni) Nem akart.Aztán rávettem.Jöttek a gratulációk.Mondta hogy örül.Újabb beszélgetés meg minden.Majd megyek fel később fészre és látom letiltott! WFT!??

Mi lehet a baj!?????? :( Én még mindig az volt osztálytársamat szeretem de rám se bagózik.


20/L


2015. máj. 12. 01:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

őő tessék?


most komolyan nem is találkoztatok, azt mondtad neki hogy majd júniusban, de kapcsolatban voltatok?


a kapcsolat nem az amit fb-n bejelölsz... nekem fb-n a mostani 4éves kapcsolatom sincs kint.

2015. máj. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 SweetLady ***** válasza:
100%

valakivel 2évig voltál együtt és nem feküdtetek le

ugye tudod h a fiúk nem tudnak végtelenségig várni ritka ha valaki annyira szerelmes...

szerintem a probléma abban is leledzhet h nagyon nem adhatod könnyen magad még a fél év várásra azt mondom nőként h jó de annál többet várni valakire...

2015. máj. 12. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

1 - miért lovagolsz 20 évesen is még a tinikori szerelmi nyűgökön? ideje lenne felnőni...

2 - miért sírsz azok, hogy hogy megalázott egy olyan csávó, aki előtte már megcsalt? minek maradtál egyáltalán vele? minek mentél olyan mezőre, amiről már jól tudtad, hogy csupa friss, büdös kutyaxar?

3 - az nem "KAPCSI" hogy majd nyáron találkoztok, de addig is ki van téve fb-ra.


Nos, nem bántani akarlak, de azért nem sikerül komoly kapcsolatot kialakítanod, mert 20 éves létedre 13 éves szinten állsz ezen a téren...

Szerintem szánj időt az önismeretre, fedezd fel magad, aztán ha sikerül utolérned a korodat akkor majd a párkeresés is jobban fog menni.

2015. máj. 12. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
2: Három évet vártam, oszt elhagyott majd 2hónap alatt mással vesztette el... :D Vagy randa vagyok, vagy ő nem volt komplett. :D
2015. máj. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 SweetLady ***** válasza:
100%

húú az elég súlyos...

sajnálom...

az ilyen éveket várós dolgok mindig is rosszul végződnek (jó nem mind de akkor is)

2015. máj. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
én 1-1,5 évet vártam a nőmre ... igaz 13évesen jöttünk össze :D
2015. máj. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
5: Nem súlyos, végül is gykzom... :D Maximum 3 hónapot várok már, azt is csak akkor ha megfogott....
2015. máj. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
Az elején még azt hittem a fiúkkal lesz a gond, de mire a szöveg végére értem...sajnálom. A fiúkat.
2015. máj. 12. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
WFT?
2015. máj. 12. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
100%
Azért vagy ilyen szerencsétlen, mert szerencsétlen vagy, szerencsétlenkedsz és kapsz ide, kapsz oda. Hogy akarsz rendet magad körül, ha benned sincs? Hogy akarsz normális párkapcsolatot, srácot, ha lövésed sincs róla, milyen az? Hogy akarod, h egy fiú megadja neked, amire szükséged van, ha magad sem tudod mi az? Míg benned ekkora káosz van és nem nőttél fel kicsit sem belül, addig ne várj normális párkapcsolatot. A rend, nyugodt élet, boldogság benned kezdődik.
2015. máj. 12. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!