Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós pár senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós pár senkinek nem kell?

Figyelt kérdés

Ezt mondja mindenki a környezetemben és ezt is érzem, hogy a férfiak megérzik bennem ezt a nehéz lelkiállapotot és nem is akarnak közeledni. Középiskolában pedig sokan szépnek találtak, csak utána nem olyan főiskolára mentem ami nekem való volt, otthagytam és másik városba is költöztünk és be is zárkóztam..

Bárkinek ezt mondom, mindenki azt mondja, hogy először hozd magad harmóniába, utána be fogod vonzani a párkapcsolatot! Ehhez képest egyre csak rosszabbul érzem magam, főleg, hogy a párkapcsolatot így kilátástalannak érzem.


2015. máj. 12. 11:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyjából egy csónakban evezünk. :/
2015. máj. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Pedig sajnos ez így van, a depressziós emberek elég kiszámíthatatlanok tudnak lenni. A legnagyobb veszély abban áll, hogy kiállsz mellette, segítesz neki, szíved, lelked adod érte, aztán amikor kigyógyul rájön, hogy mégsem kellesz neki és lelép. Ez nem az ő hibája, nyilván a depresszió elvakítja, eltorzítja az érzelmeit, gondolatait.

Én a helyedben a gyógyulást helyezném minden elé, keress fel egy pszichológust és beszélgess vele ezekről a dolgokról, ha nyitott vagy, vagy legalább megpróbálsz megbízni benne, akkor biztos vagyok benne, hogy segíteni fog :)

2015. máj. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
De, én szívesen lennék ilyen lánnyal is, ha azért látszik rajta, hogy normális, és van benne lehetőség a javulásra. Szeretnék segíteni is ebben. De aki tényleg olyan, hogy neki semmi nem jó amit a másik mond, és minden sz@r, és rossz, és neki csak ne akarjon segíteni senki stb stb, annak tényleg nincs értelme
2015. máj. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem van benne valami.

Ha megismerkedsz valakivel és egy idő után lesz valami bajod akkor azt megértik, de hogy mindig ilyen hangulatod van az elég rossz. Lehet hogy egy fiú sokat segítene, de nem biztos hogy könnyen találsz olyat aki kezdeményezni is mer feléd.

2015. máj. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
ha valakiből süt a depresszió, motiválatlanság, életuntság, az tényleg nem valami vonzó. lehúzza a másikat is, sokkal több a gond, szenvedés stb, mint egy nem depressziós valakivel. ez a szomorú igazság. persze ettől az illető csak ég depressziósabb lesz, szóval ez egy ördögi kör..
2015. máj. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
senkinek
2015. máj. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

A harmóniával azért vitatkoznék. Elég sok fiatal emberről elmondható, hogy nem igazán kiegyensúlyozott, vagy épp egy hosszabb hullámvölgyben van (melyek hozzátartoznak az élethez), és sokak példája mutatja, hogy így sem lehetetlen ismerkedni, még ha nehezebb is. Nekem volt, hogy pont vonzott valakiben, hogy a többieknél aggódóbbnak és szomorúbbnak tűnt - úgy megvigasztaltam és megnyugtattam volna. :)


Viszont a keményvonalas depi, amikor valaki teljesen belezuhant a komorságba, ürességbe, tehetetlenségbe, azt teljesen más. Szobatársam volt így, nagyon sajnáltam őt és amennyire tudtam, igyekeztem rajta segíteni. De akkor is iszonyú nyomott volt körülötte a légkör, a beszélgetéseink során pedig szinte vagdostam az ereimet, pedig nagyon küzdöttem, hogy szinten tartsam a hangulatom. Ebbe önként nem vág bele senki.

2015. máj. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Summa summárum, ha nem vagy reménytelenül depis, az érzékenyebb fiúknál szerintem lehet esélyed.
2015. máj. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%
"érzékenyebb fiúknál" = vesztes, ügyetlen fiúknál, akiknek nagyon régóta nem jutott pina
2015. máj. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítőkész válaszokat!

Pszichológusnál voltam már egy párnál, de csak a gyógyszereket akarták belém nyomni és a beszélgetések során meg ítélkeztek felettem, hogy fiatalon nem ilyen dolgokkal kell foglalkozni..szóval úgy érzem, hogy magamnak kell kijönni ebből, de sok idő lesz..meg ez hullámvölgyekben jön, néha úgy érzem már jobban vagyok, aztán megint belesüppedek ..de ha a jobb periódusomba kerülök, akkor meg előjön az a probléma, hogy elszoktam az ismerkedéstől és önbizalomhiány emiatt az egész miatt...szóval tényleg ördögi kör, ha valaki ebbe belekerült. Amúgy tudom, hogy túl lelkemre veszem a világ problémáit és ha mindenki ezt tenné, akkor másnak is lehetne létbizonytalanság érzése..erről biztosan le kell szokni.

2015. máj. 12. 12:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!