Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Depressziós pár senkinek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Depressziós pár senkinek nem kell?

Figyelt kérdés

Ezt mondja mindenki a környezetemben és ezt is érzem, hogy a férfiak megérzik bennem ezt a nehéz lelkiállapotot és nem is akarnak közeledni. Középiskolában pedig sokan szépnek találtak, csak utána nem olyan főiskolára mentem ami nekem való volt, otthagytam és másik városba is költöztünk és be is zárkóztam..

Bárkinek ezt mondom, mindenki azt mondja, hogy először hozd magad harmóniába, utána be fogod vonzani a párkapcsolatot! Ehhez képest egyre csak rosszabbul érzem magam, főleg, hogy a párkapcsolatot így kilátástalannak érzem.


2015. máj. 12. 11:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Szóval gyökérség, ha az emberi érzelmeket ismered, érted, felfogod és jól kezeled, és ha mindezt örömmel, és nem kényszerből teszed?

A jó értelemben érzékeny (= nem érzéketlen) fiúk nem mind lúzerek ám, egyszerű sztereotípiákban gondolkozó barátom, sőt. Gimiben az egyik legnépszerűbb nőcsábász ilyen volt.

2015. máj. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#9-nek szólt a válaszom.
2015. máj. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

A pszichológus nem ad gyógyszert, csak a pszichiáter.

Azokat meg kerüld, mert a gyógyszer hosszú távon nem jó.

Rövid távon lehet róla szó: ha már olyan állapotban vagy, hogy nem tudsz kimenni a szobádból. Ad egy kezdő lökést - de utána csökkenteni kell, abba kell hagyni és neked kell küzdeni.

De te még nem vagy ebben az állapotban.

Amelyik orvost meg nem érdekli a problémád, azt simán hagyd ott.

2015. máj. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
hát gondold el. Te kezdeményeznél egy depis srácnál? tényleg előbb rendbe kell jönnöd lelkileg
2015. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ok, lehet, hogy igazad van. Két depressziós meg aztán végképp nem sok jót hozhat, mert voltak ilyen ismerőseim..

egy bizonyos lelki szint elérése után már szerintem segíthet a párkapcsolat és a törődés egymással, hogy az ember jobban legyen, csak ezt a szintet el kell érni valahogy egyedül..én ezen vagyok, hogy helyrejöjjek, de mi van ha még éveket vesz ez igénybe?

2015. máj. 12. 15:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Semmi, ezen ne gyötrődj. Csak igyekezz szépen kijönni a völgyből.
2015. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

e, én is az vagyok, bipoláris, de odafigyelek magamra, kettőnkre és értékelem, hogy ő van nekem.


Ezért nincs is baj, sokkal jobb a hangulatom, nem akarok öngilkos lenni, sokat segít, hogy mellettem áll és támogat.


Viszont nagyon meg kell dolgozni a kapcsolatért, nem zúdíthatom rá a gondjaimat (arra ott a pszichomami), pl. És ha bajom van, nem meredhetek magam elé, mint régen, felráz, és életkedvet hoz.

2015. máj. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
De én is belé, nevetünk, közös programok, kinyílt a világ és ezt neki köszönhetem, miért imádom, érteékelem, hogy van nekem.
2015. máj. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!