Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mennyi év elteltével vállalnátok gyermeket?

Figyelt kérdés
6éve vagyunk együtt. Én 22 a párom 23.
2015. máj. 12. 12:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mivel fiatal anyuka szeretnék lenni 1,5-2 év nekem elég volna :) 18L
2015. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kb. 10 év múlva.
2015. máj. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem az évektől függ, hanem az adott pártól, a kapcsolatuktól és a lehetőségeiktől.

Mondhatnám, hogy 6 év hosszú. De nem tudom, hogy jól vagytok-e, rendben vannak-e a dolgok. Fiatalok vagytok, van-e munkátok, anyagi helyzetetek rendben van-e. Nem bánnátok-e meg, hogy ilyen fiatalon. Te gondolom, már vágysz rá. De a párod meg nem? Akkor nem kell erőltetni, mert szakítás lesz a vége és egy gyerekkel már sokkal nehezebb lesz utána az életed.

2015. máj. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én 28-30 körül terveztem. Nem jött össze... Amúgy azt mondanám 2-3 év, de mivel már elmúltam 30, így ha a párom is akarná nem várnák annyit, sőt már akár laza kapcsolatból is megtartanám ha baleset történne... (azért vigyázok)
2015. máj. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem élünk nagy lábon, de mindenünk megvan.A párom főszakács én pedig műkörmös vagyok
2015. máj. 12. 13:12
 6/13 anonim ***** válasza:

Nagyon nem szeretnék a közel jövőben gyereket. Jelenlegi életfelfogásom és élethelyzetem miatt sem. Most még itt vagyok 22 éves férfiként, és vadászni szeretnék. Megtalálni a számomra ideális párt. Most még nem gondolkodom komoly kapcsolatokban. Nem akarom addig elkötelezni magam míg meg nem találom a számomra tökéletes nőt. Ehhez pedig próbálkozni, keresni és tapasztalni kell. Nemrég kezdtem el nőkkel foglalkozni. Eddig az életem tanulós szakasza zajlott. Elvégeztem az iskoláimat. Most jött el a hódítás időszaka. Nem szeretnék az első nőnél kikötni egy életre. Nem dugom tilóba a fejem. Ahhoz még nincs elég tapasztalat a hátam mögött. Sok nő van, és mind mást kínál. Ha megtalálom az igazit a keresésem alatt és megmarad mellett kb 30 éves koromig, ott már igenis lesz értelme megajándékozni magunkat egy párt totyorgó talpacskával. Előbb nem. Persze ez függene a partneren is. Mondjuk az életkorából fakadóan. De amíg ez a bizalom és hűség, és higgadtság nincs meg addig keresek és válogatok a nők között.


22/F Fejér

2015. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

én nem szeretnék gyereket, fiatalon meg főleg nem. mostani barátommal, ha meglesz az anyagi biztonság is (lakás/ház, félretett pénz, stb) talán vállalnék 6-7 év múlva, de írtózom a terhesség, szülés és gyereknevelés gondolatától is.

20/L

2015. máj. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem az évektől függ, hanem a kapcsolat stabilságtól, körülményektől, anyagi helyzettől. amíg nincs mindkettőnknek rendes, fix munkája, addig pl nem. a 22 kicsit fiatal nekem, de ti tudjátok.
2015. máj. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mind a kettőnknek van munkája.Párom főszakács , én műkörmös vagyok
2015. máj. 12. 13:53
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 26 éves korom alatt semmiképp :) Használjátok ki ezt a pár évet, amíg nem kell felelnetek senkiért, szabadok vagytok, kötetlenebbül élhettek. Amikor már egy másik személyért is felelősséget vállalsz, onnantól nem lehetsz már ilyen szabad. Sokan bánják, így utólag, hogy túl korán vállaltak gyerkőcöt, mégha nagyon vágytak is rá.
2015. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!