Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők miért akarnak csak komoly...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért akarnak csak komoly kapcsolatot? Miért nem jó nekik "csak szex"?

Figyelt kérdés
2015. máj. 12. 13:31
 1/10 anonim ***** válasza:

1.: nem minden nő akar csak komoly kapcsolatot

2.:biológiailag úgy vagyunk programozva, hogy a férfiak minél több nőt akarnak megdugni az utódok számának növelése érdekében, a nőknek pedig fontosabb az érzelem és a családalapítás, hogy a saját utódaikat biztonságban tudják.

2015. máj. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő akar komoly kapcsolatot, sokaknak jó a "csak szex" is. Viszont akik így vannak vele, azoknak szembe kell néznie a másik nagyon intelligens hozzáállással, hogy a nő, aki csak szexelni akar, az egy qrva, könnyűvérű és értéktelen.
2015. máj. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Hol élsz te ombre? Egy csomó nő körében az a vezető idea, hogy a harmincas éveik végéig tombolnak, ba$znak orrba-szájba, buliznak és a karrierjüknek élnek és csak utána betonozzák be magukat egy odaadó(bb) ember mellé. Ez a neofeminista felfogás egy része, miszerint a nőknek ugyanúgy joguk van a kötetlen szexuális élethez és senki nem kényszerítheti őket oda egy férfi mellé, aki mellett ez kell pazarolniuk az életük legszebb éveit. Ezzel önmagában nincs gond, csupán annyi, hogy egyre több elférfiasodott nő van, akik, hogy úgy mondjam irigyek a férfi princípiumokra, de úgy akarják megszerezni őket, hogy a nőiekről nem mondanak le, holott a kettő együtt nem fér meg, se nőnél, se férfinél.
2015. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Azért, mert a nők érző lények.
2015. máj. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Mert a nők többsege érzelmi alapon működik, vagyis olyannal nem is tud lefeküdni, akihez nem vonzódik érzelmileg is valamennyire, vagy nem szimpatikus. De tovább is mehetek, nem fekszik le olyannal, akinél teljesen kizártnak tartja a komoly kapcsolat lehetősegét...

Vagy csak én vagyok eltévedve...

N

2015. máj. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom hol vannak ezek a laza nők, de érdekelne. Szívesebben folytatnék laza kapcsolatot sok szexel meg élvezve az életet, mint sem egy párkapcsolatban, ami fojtogat és korlátoz.
2015. máj. 12. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok és számomra nem szükséges érzelmi kötődés (persze ha van, az se baj :P). Csak annyi, hogy kinézetre meg személyiségre szimpatikus legyen az illető. Persze, ha épp nincs kedvem a szexhez, akkor még a legszebb, legjófejebb emberrel se.
2015. máj. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert a nők nem gumibabák. Én nagyon örülnék a "csak komoly" kapcsolatnak... 41/F
2015. máj. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
És neked miért nem jó a "csak komoly kapcsolat"?
2015. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Sok nő akar csak szexet... csak nem minden alkalommal ugyanattól az embertől akarja.

2 ember közt a csak szex dolog nem fog működni, előbb utóbb az egyik fél többet fog érezni, vagy ha érezni nem is, de többet fog akarni.

Egyébként meg a nők általában érzelmesebbek és több gyengédségre vágynak, mint a férfiak... talán ezért.

2015. aug. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!