Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez adhat gyanúra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez adhat gyanúra okot? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A párom a minap a kezembe nyomta a telefonját, mert hívni akart valakit, de utána kiment a szobából. Gondoltam akkor belenézek a telójába, felkérés keringőre... hátt volt egy ismeretlen szám, akitől sms-t kapott és kitörölte (mert a hívásnapló néztem, ezek után ugye az üzenet nem látható az sms-ek között. Nem gondoltam semmi rosszra csak akkor is fura h minek törli ki... na mind1. Tegnap felhívtam ezt a számot és megdöbbésemre egy női hang válaszolt és a munkatársa volt...!!! Elkezdem féltékenykedni,mert nálunk mindenki mindenkivel összejön, hiába van családjuk, mindig ezt meséli... :S:( Mostanában lejelszavazza a telefonját is és nem úgy bánik velem mint régen.

Azóta nyomja az sms-ekben h nem akar elveszíteni... Kicsit fura nem?


Szerintetek ez adhat okot a gyanúra? Nálatok is volt már ilyen?Ti mit tettetek?



2015. máj. 12. 15:50
 1/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 datass ***** válasza:
Szerintem felnőtt emberek vagytok és megtudjátok ezt beszélni.
2015. máj. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is gyanakodnék. Biztos ami biztos,én írnék a párom telefonjáról egy üzenetet a kedves kolleganőnek. "Szia,most vettem észre,hogy kerestél,mi a baj?". vagy valami ilyesmit. Semmiképp ne legyen túl közeli az sms tárgya,mert ha semmi nincs köztük az ciki lesz a párodnak másnap munka közben,ha viszont bármi van köztük a nő válaszolni fog az smsre. (amilyen hangnemben és amit már egyből tudnám mi zu és már a bizonyítékkal kérdeznék rá a páromtól,hogy nah beszélgessünk)
2015. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez április végén volt, szóval nem most. Kicsit nem lenne furcsa h 2 hete nem vette észre h kereste? :D Állítólag a nő küldte az üzit neki... :S
2015. máj. 13. 13:13
 5/7 anonim ***** válasza:

óvatosan csak, te is hogy fogalmazol: " mert nálunk mindenki mindenkivel összejön, hiába van családjuk" - szóval te is?


Az,hogy a kezedbe nyomja a telefonját, nem vall valami titkos kavarásra, az se feltétlenül, hogy lejelszavazza, a viselkedésének változása mögött viszont sok minden lehet, akár bűntudat is.

2015. máj. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nálunk- ot elírtam, az nállunk benn a munkahelyen akart lenni
2015. máj. 18. 06:07
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem tudnék ilyen kétségek közt élni a párommal, egész biztosan nekiszegezném a kérdést. Bízom benne annyira, hogy ha azt mondja, nem volt semmi, akkor az úgy is van. Szerintem tedd te is ezt, önts tiszta vizet a pohárba.
2015. jún. 15. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!