Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elutasító baráti kör? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasító baráti kör? Vagy csak én reagálom túl? Teendő?

Figyelt kérdés

Párommal 6hónapja vagyunk együtt.


Már az összes haverját-barátját ismerem, aminek én örülök :)


3hete voltunk a régi (15éves barátság) barátaival egy laza haveri vacsin, egyedül voltam nő, ők párommal együtt 6an voltak férfiak.

Kicsit zavarban voltam, de párom ragaszkodott hozzá, hogy bemutasson.

Jófejnek tűntek a srácok, beszélgettem velük, röhögtünk stb.

Mondták hogy legközelebb is várnak szeretettel.

De azóta már volt egy szülinapi buli és csak a páromat hívják... engem egyik sem jelölt be közösségin...


Párom azt állítja, hogy igenis befogadóak, de nekem nem úgy tűnik és ez engem bánt.

Párom sem lóg velük sokat, inkább velem van.


Múlthéten a kollégáival (akik egyben haverok) lógtunk este egy kerti bulin, na ők valóban örültek nekem, természetesebbek és lazábbak voltak mint a másik banda.

Én is sokkal jobban éreztem magam.


De engem bánt, hogy a régi barátai -hiába mondják- nem befogadóak.

Nagyon rosszul esik, hogy páromat hívják bulizni (nélkülem ugysem megy!!!) engem pedig nem.

Sőt mg olyan, mintha a srácok el akarnák rángatni mellőlem a pasimat. Egyiknek sincs barátnője és 32-33évesek...



Nemtudom mit kezdjek ezzel... csak tinikori barátai...és pont ők ilyenek velem :(

Lehet ebből késöbb a párom és köztem baj???

Vagy ne foglalkozzak vele???


2015. ápr. 13. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia, nem ez termeszetes mi fiuk nem hívunk el lányt fiús partyk/bulikra mert tudjuk hogy (legtöbbször) nincs vele közös téma vagy ilyenek... Nemvavyok a szavak embere, de remelem ertedted mire akarok kilyukadni :) szoval ne félj ilyen hejzetektol, ez normalis dolog :)
2015. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Ha már felhozódik hogy ezzel az elutasító tahó b unkó bandával kéne találkozNUNK, esküszöm gyomoridegem van.

tök kedves,jófej, aranyos, poénos voltam velük multkor is...de elegem van ebből. Én nem fogom törni magam,hogy szeressenek.


Nekem ez sértő, hogy elutasítanak.

Mivan, nem érek fel hozzájuk, vagy talán nem vagyok elég jó???


A kollégáival (akiket írtam hogy aranyosabbak) én is felszabadultabb vagyok...de ezek az idióták...áhh.


A páromat sem akarom megbántani, hogy lefikázom a régi haverokat, de nekem ez nem jön be.

Egyedül meg nem megy a párom, mert ragaszkodik ahhoz hogy menjek vele.

Én örülök, hogy hív mert jó érzés, de ha VELÜK kell lenni...sajnálom az időt komolyan


És őszintén félek, hogy egy idő után ennek hátulütője lesz, mert pl. nm kedvelnek és telebeszélik a párom fejét és szakítunk vagy ilyesmik

2015. ápr. 13. 15:11
 3/4 megadeth18 ***** válasza:
Szerintem paranoiás vagy. Ha én redneznék valami összejövetelt, és jönne 10 férfi ismerősöm, akkor persze, hogy kínos, ha csak egyetlen hölgy jönne, ezért inkább nem hívnék egyet sem. A felnőttek nem tinik, nem lógnak állandóan a facebookon, hogy bejelölgessék azt, akivel találkoztak már egyszer. Amúgy meg ha tényleg nem szeretnének az akár féltékenységből is lehet, mert nekik állításod szerint nincsenek barátnőik, ezért "akkor már neki se legyen", vagy "ne legyen vele annyit" típusú jelenségek lennének megfigyelhetőek, de ez nem valószín a 30-as korosztály körében. Szerintem nyugodj meg, nincs semmi baj. Túlfeszenged a témát.
2015. ápr. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Koszi.


Haaat parom kivetelevel az osszEs ferfi facebook fuggo,kb mindent posztolnak stb

2015. ápr. 13. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!