Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez jelent valamit? Miért változhatott meg? Vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés

Két napja: a barátom hívott. Nem tudtam felvenni a telefont - interjún voltam. Olyan időpontban hívott, amikor nem hívtam vissza, mert nem tudtam mikor van órája, de írtam neki üzenetet.

Nem is egyet. Este nem hívtam fel, az már sok lett volna 5 üzenet után. Nagyon tömören válaszolt, nem így szokott! Meg megnézte és nem válaszolt. Ilyet előtte soha nem csinált!

Tegnap elment versenyre.

Egy hónapja mikor versenyre ment, minden nap megpróbált velem beszélni! Még a reptérről is felhívott!

Tegnap a kocsiban ültek még este a barátaival. Akkor felhívott. Beszéltünk, minden rendben volt, de egy idő után nem volt jó a telefonkapcsolat és letette - tényleg! viberen nem volt jó internet kapcsolat (mindig viberen beszélünk).

Azt mondta majd később felhív. Azt hittem aznap, amikor megérkeznek felhív. Aznap már nem jelentkezett.

Ma írtam neki, látta, nem válaszolt. Felhívtam. Beszéltünk kb 1 percet, megint nem volt jó a kapcsolat (most nem néztem, hogy tényleg megszakadt-e a vonal, elhittem neki) , mondta majd később felhív. Csak a verseny után fogunk beszélni? Holnap este vagy hétfőn ér haza. :(

Ugye nem csak le akar koptatni ezzel a "majd hívlak" és nem hív szöveggel? Tudom, most neki a verseny a lényeg, de fenn van viberen is, messengeren is, meg is nézi, amit írok és nem válaszol! Ilyet sose csinált a tegnap előtti dologig (hogy nem vettem fel neki a telefont).

Miért változhatott meg?

Értem én a dolgot, de nem ilyen szokott lenni! Amikor rossz a vonal, akkor is vagy ötször próbálkozik Ő hívni engem és utána adjuk fel. Nem az, hogy megnézi és nem válaszol vagy mondja, hogy hív, fenn is van, de nem hív. Most sok szerencsét kívántam neki, meg sem köszönte. Előző versenyén meg ő hívott fel, hogy kívánjak neki sok szerencsét.


2015. márc. 28. 23:11
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
64%
Hisztizik amiért nem vetted fel egyszer a telefont.Nehogy írj neki,vagy hívd :) Gyerekes amit csinál.Várd meg amíg magától jelentkezik.
2015. márc. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
46%
És még a nőkre mondják, hogy hisztisek... :D
2015. márc. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Mivel engesztelhetném ki szerintetek?

Nem akarom egy ilyen hülyeség miatt elveszíteni.

2015. márc. 28. 23:52
 4/28 anonim ***** válasza:
38%

Ezt te fújod fel, egyszerűen hagyod az egodnak, hogy irányítson és el is hiszed, amiket kitalálsz. Nem kell ezen ennyit pörögni, nincs semmi baj, elfoglalt, ennyi. Majd ír vagy hív mikor tud, te is foglald el magad.

Nem ő változott, hanem te, csak fel se tűnik.

Nyugodj meg és tényleg ne agyal ilyen f#§zságokon, mert nem éri meg!


36N

2015. márc. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Ezóta a nap óta tényleg megváltozott a srác!

Már nem keres. Meg sokszor csak megnézi mit írok és nem válaszol.

Hogy lehetne ezt jóvá tenni?

2015. márc. 31. 19:47
 6/28 anonim ***** válasza:
Itt szerintem semmi olyan nincs, amit jóvá kéne tenned, ha írtad neki, hogy miért nem tudtad felvenni és megértette, akkor viszont nem tudom mire vélni.
2015. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:

Csak arra gondolok, hogy azt mondtam neki, hogy szabad vagyok. De akkor meg miért nem vettem fel. Ez nekem is elég rosszul esne.

Azóta más lett. Nagyon hanyagol. Ezen változtatni szeretnék.

2015. márc. 31. 20:26
 8/28 anonim ***** válasza:

Ha nem is tudja mi az oka, akkor már rég el kellett volna mondanod, vagy megírnod neki. Mert így csak magad alatt vágod/tad a fát. Az régen rossz, ha nem működik a kommunikáció köztetek. Basszus miért nem tisztáztad már vele? Honnan kéne tudnia mi van, ha nem mondod?! Tudod néma gyereknek.. Azt csodálkozol, ha így viselkedik és félre vezeted őt és magad is, mert agyalsz hülyeségeken.


36N

2015. márc. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:
Versenyen volt hétvégén. Gondoltam nem ezzel zaklatom.
2015. márc. 31. 20:52
 10/28 anonim ***** válasza:

Akkor meg mit akarsz?! Komolyan nem értem, hagyod, hogy azt higgye valami gond van esetleg és még te rinyálsz itt, holott csak tenned kellett volna érte. Tudod, ha már nem úgy viszonyul hozzád magadnak köszönheted. Most vagy megírod vagy pedig elfogadod a tetteid következményeit.

Szereted te egyáltalán, fontos neked? Mert akkor tennél is érte!

2015. márc. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!