Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl vagy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy a barátom egy s*ggf*j?

Figyelt kérdés
Nem nagy dolog tudom de észre vettem hogy a barátom nézeget más lányokat az utcán... na és szoltam neki hogy ne csinálja ezt mert hogy zavar . Erre a válasz az volt hogy hüséget fogadott nem vakságot... ez igaz persze én is megnézek srácokat... Megkértem szépen hogy legalább akkor ne mikor ott vagyok, nem akarok rola tudni milyen lányokat nézmeg meg hogy mennyire. Erre ő felháborodott hogy én mit féltékenykedek meg hogy ne probáljam meg irnyitani. De én csak arra kértem hogy akkor ne csinálja ha én is látom ... Én reagáltam túl vagy a barátom volt kicsit durva ? amugy 1 éve vagyunk együtt és nagyon szeretjük egymást :) mind2en 20 évesek vagyunk.
2015. febr. 27. 08:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretitek egymást, de ő mit sem foglalkozva veled, látványosan bámul meg más csajokat... :D
2015. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
túl fiatalok vagytok... szerencsére beláttad hogy te is csinálod akkor nincs ebben semmi "kivetni való". persze barátodnak is lehetne annyi esze hogy alapból nem jelenléted közben csinálja de sajnos egy prosztó gyerek..
2015. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
nézz meg te is srácokat látványosan.
2015. febr. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
És valami ötlet mert ezen folyton veszekszünk ... vagyis az abból áll hogy én megemlitem és felhúzza magát hogy én nem bízok benne és kapom az agymosást
2015. febr. 27. 08:35
 5/17 A kérdező kommentje:
nem érdekli mert az van benne hogy ő a legjobb pasi...
2015. febr. 27. 08:37
 6/17 anonim ***** válasza:

Kérdező ha nincs elég önbizalmad egy párkapcsolathoz és féltékeny leszel akkor idővel magadra maradsz!

Mikor volt bnöm sose néztem más nőre,de én ritka egy barom vagyok,nem sok ilyen hülye van,nos az ilyeneket csalnak meg a nők,mint Én!A pasik nagy része azért bunkó mert a nők ha fölényben érzik magukat a pasi már nem férfi csak egy darab farok akit ki lehet használni stb

2015. febr. 27. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok önbizalom hiányos csak van önkritikám... Én jobban tisztelem a "te Formád" mert nem beképzelt .. és ugye lassan mindenki az lesz... Igen féltékeny vagyok a mai lányokra (korom beliekre is ) ugyan is épp hogy nem pucéran mászkálnak... szinte felkinálják magukat at utcán és ezt a pasim is észre vette... Meg gondolom más Férfi egyed is
2015. febr. 27. 08:44
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem tisztel téged!Lehet azt úgy is csinálni,hogy a másik ne vegye észre,nem ilyen paraszt,megalázó módon.
2015. febr. 27. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm hogy normális válaszokat kaptam :) De csak ez zavar az egész kapcsolatba szoval tényleg jók vagyunk együtt csak ebböl se én se ő nem engedi az igazát
2015. febr. 27. 08:51
 10/17 anonim ***** válasza:

Hm ha annyira jókepü akkor elött utóbb egy pitsa magára fogja húzni,de aki jó nővel vagy jó pasival van együtt az erre számíthat, mindenhol csak azt hallani hogy szakítanak ezért még azért ennyi +annyi év után,no komment!

Tolerancia,hűség,tisztelet,ezeket a mai fiatalok nagy része nem ismeri

2015. febr. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!