Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beszélgetés az exel? Akar még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki00007 kérdése:

Beszélgetés az exel? Akar még valamit tőlem?

Figyelt kérdés

több mint 1 évig voltunk együtt, az első komoly és nagy szerelmem volt, el jegyzett ,együtt is laktunk. januárba szakítottunk, akkor nagyon csúnyán összevesztünk, másnap majdnem kibékültünk de elrontottam mert nem adtam neki időt sem annyira vele akartam lenni.. teljesen csőlátásom lett és csak az volt cél hogy vissza szerezzem, de ő annál jobban csak távolodott, sokszor összevesztünk letiltott aztán újra beszéltünk, de legutóbb mikor kibékültünk barátként én újra felhoztam hogy szeretem, de azt mondta már nem akar velem lenni. aztán össze vesztünk újra letiltott, onnantól kezdve kb 1-1,5 hónapig nem kerestem egyáltalán, aztán utána irt hogy találkozzunk akkor elutasítottam, most ujra kibékültünk, azt mondta nem akar velem rosszba lenni meg h ő mindig mellettem lesz.

az a probléma hogy én még mindig szeretem :/ de nem merem felhozni mert nem akarom hogy újra összeveszünk, szerintetek miért csinálja ezt? tudja hogy én nemtudok csak a barátja lenni, vagy most direkt csak ki akar cseszni velem hogy hülyít?:/ Nő



2015. máj. 12. 18:05
 1/3 anonim ***** válasza:
két szerencsétlen. állj már a sarkadra te nő és küldd el a jó...... -ra
2015. máj. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

anyád a szerencsétlen max..

tanácsot kértem nem ítélkezést. ha lettél volna szerelmes talán te is átéreznéd..

2015. máj. 12. 18:11
 3/3 anonim ***** válasza:

Te ismered a srácot, ennyiből nem derül ki róla sok minden - mennyire lát bele a lelki világodba? És mennyire érdekli?

Exemmel voltunk hasonló szituban (bár kevesebb balhéval, de ez mellékes :)), első nagy szerelmem volt, és borzasztóan ragaszkodtam hozzá. Szakítottunk, kibékültünk, utána sem ment, mondvacsinált indokkal dobott ki... az utolsó szakítás után közölte velem, hogy persze, fontos vagyok, barátok vagyunk, de már nincs értelme köztünk szerelemről beszélni. És onnantól kezdve őt nem érdekelte, mit mondok, érzek, gondolok. Ha épp arra lett volna szükségem, naponta találkoztunk volna, szerintem ha rajta múlik, simán meg is fektet :D, ő ezt nem vette volna hülyítésnek, mert ő megmondta, hogy barátok vagyunk, és pont.

Simán el tudok képzelni hasonlót a te barátodnál is, magában lezárta, és kész. A pasik nem vacillálnak annyit. :D Az exem pl. mélységesen meglepődött, mikor tisztázandó magamban a dolgokat közöltem, hogy szálljon le rólam, mert ő azt gondolta, hogy milyen jót tesz velem, hogy mellettem marad barátként, aztán majd kiheverem a szerelmet. :)


Én a helyedben nem reménykednék. Neked kell letisznáznod magadban, csak barátként mennyire működne a dolog? Akarod, vagy mindig reménykednél, hogy újra összejöttök? Utóbbinak nincs értelme. Viszont ha tudsz rá barátként is tekinteni, akkor hosszú időre értékes társaságod lehet.

(Én fél év után álltam szóba újra az exszel, ennyi kellett, hogy ne azt lássam benne, hogy "de hiányzik". Mostanra tudom, hogy kapcsolatként sosem működött volna, de barátokként olyan dolgokat is meg tudok vele beszélni, amit mással nem, pont az előzmények miatt. Megérte. :))

Kitartást Neked!

2015. máj. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!