Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítás miatt miért? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás miatt miért? Ti mit mondanátok?

Figyelt kérdés
Egy hónap múlva költözünk külföldre, az lesz az igazi összeköltözésünk, mert eddig a szülőknél laktunk. A legjobb haverja pár hete szakított a csajával és a barátom a megkérdezésem nélkül felajánlotta neki hogy jöjjön velünk "búfelejtés, nálunk majd meghúzod magunkat" címszó alatt... Ez utólag jutott vissza hozzám. Aminek őszintén nem örülök! Tudom, hogy a legjobb barátja meg minden, de mi gyűjtöttünk a dologra és ráadásul én vagyok az egyetlen aki magasabb szinten beszéli a nyelvet, a barátom alapfokon, de a srác egyáltalán nem és van itthon egy hitele. Szóval értitek...

2015. máj. 12. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy hét után biztos hazaküldeném...am meg eléggé köcsög dolog volt a barátodtól,hogy a hátad mögött szervezte le
2015. máj. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mondd meg a barátodnak,hogy felejtse el ! ott fog élősködni a nyakatokon,mivel nem beszéli a nyelvet semmit nem fog tudni magával kezdeni,mennek majd kettesben erre-arra ami sok konfliktust fog szülni közöttetek,nem tudsz a barátoddal kettesben lenni,és még sorolhatnám ... Döntsön : vagy a haverja,vagy te,ebbe nem mennék bele tuti.
2015. máj. 14. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!