Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kell kezelni a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell kezelni a női hisztit, és cinikuskodást?

Figyelt kérdés
Ha egy nő hisztizik, átmegy makacsba, és mindent ő akar megszabni, hogyan kezeljem? Csináljak viccet belőle, kicsit égessem le (persze szigorúan négyszemközt), vagy kezdjek el belemélyedni a dologba? Sajnos utóbbit teszem, és úgy érzem nem helyes megoldás. Esetleg más?

2015. máj. 13. 19:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
ha valaki vágja az életem értelmei c. sorozatot(de ha nem, akkoris:D).. akármit mond a csaj, a végén csak ennyit mondasz: "hm, igazán?" te végig nyugodt maradsz, ő pedig hajtja tovább amit akar :D
2015. máj. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Neem nem...ne utánozd ne grimaszolj és főként ne menj bele. Csak olaj a tűzre mindegyik és soha nem lesz vége. Én csak annyit mondtam ,h : "majd ha lenyugszol megbeszéljük!" és hagyd ennyiben.
2015. máj. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Tudod ki lenne együtt egy ilyen idiótával! Hagyd ott a fenébe, hüyítsen mást!
2015. máj. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Talán próbáld meg kielégíteni!
2015. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#15 Ez még viccnek is rossz.
2015. máj. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!