Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak olyan férfiak, akik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik a sok munka miatt elhanyagolják a barátnőjüket, és szexelni is alig szexelnek?

Figyelt kérdés
Hát a férfiaknál nem úgy működik a dolog, hogy kaphatóak a szexre? És pont a munka miatt mondanának le róla? :O
2015. máj. 14. 11:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Biztos vannak, nekem a szex/csók a legfontosabb, de a párom meg a gyerekünk óta hanyagol el...Most 2 éves...38/F
2015. máj. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A páromnál is ez a helyzet. Nem az, hogy fontosabb lenne a munka, meg nem a munka miatt "mond le róla", hanem egyszerűen ha stresszesebb időszak van, mondjuk egy projekt végén járnak, akkor kb 3 órát alszik egy nap, folyamatosan azzal foglalkozik, idegeskedik, hogy időre minden kész legyen, ráadásul jól menjen és működjön is, ilyenkor még a kevéske kikapcsolódásos időszakokban is, amikor mondjuk megnézünk egy filmet, vagy bármit, akkor sem tud teljesen ellazulni, kikapcsolni, olyankor még ha kedve is lenne a szexhez, egyszerűen nem tudja magát ráhangolni, megpróbálni megpróbálhatjuk, de közben eszébe jut, hogy jajj, mennyi munka van még, amit elalvás előtt meg kell csinálnia és puff, oda a hangulat, lekonyul és szomorkodik mellettem egy sort, majd szalad a gép elé, és folytatja tovább, amit csinálnia kell.


Olyat nem csinál, hogy a munkát választja a szex helyett, csak éppen ilyen munkája van, nem hagyhatja a munkahelyén, otthonról is dolgozik, mert kevés emberre túl sok projektet vállalnak el, aztán tessék, ne legyen életed.


Persze, vannak időszakok, amikor kevésbé stresszes a dolog (ez van többségben azért), olyankor nagyon laza, azt szeretem, korábban jön haza, később megy el, hazajön ebédelni, minden oké, azt szeretem. És olyankor van is ám rendesen szex...


Bár nekem is mindig mondja, hogy eléggé eltorzult képem van a férfiakról, ha őszintén azt hiszem, hogy bárhol és bármikor működne a dolog, mert ő sem egy két lábon járó pénisz, érző ember, és neki is lehetnek rossz napjai. És igaza is van, csak hát nekem is folyton azt szajkózták tinikoromban, hogy a pasik folyton szexelni akarnak, aztán tessék, én vagyok a kis követelőző, hogy naponta legalább akarom, ő eg

2015. máj. 20. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

*ő meg nem mindig. Van ilyen. Embere válogatja. De önmagában az, hogy férfi nembe tartozik még nem hozza magával, hogy állandóan szexelne :D


Bocsi, előbb elküldte.

2015. máj. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

dehogyis

rengeteg férfiakat, akik akár 14 órákat dolgoznak naponta, mégis rendszeres szex van otthon

2015. máj. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Barátom fizikai dolgozó, csak hétvégén szexel. Azt mondja fáradt. Nekem az a meglátásom, hogy a fizikai munkát végzők mind ilyenek, lesrapáltak. A szellemi vagy egyéb dolgozók aktívabbak.
2015. máj. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

az egészséges életmódtól függ

hiába végez vki fizikai melot, ha mellette nem dohányzik, iszik, hanem egészségesen táplálkozik, annak szüksége is van aktív nemi életre

2015. máj. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!