Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért igényli a kanbulit? Ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért igényli a kanbulit? Ez belefér? Hogy kezeljem?

Figyelt kérdés

Párom 30éves, és nem vagyunk együtt olyan régóta. Mindössze fél éve.

Nagyon szeretjük egymást, sok problémát, és vitát megéltünk már együtt, sosem engedtük el egymás kezét. 

DE én egész egyszerűen nem tudok megbékélni ezzel a kanbulis-kan nyaralás dologgal.

Neki ngy haveri társasága van. Az egyik része a kollégái (férfiak) velük ugye naponta találkozik, szinte a családjának tekinti őket, már 6éve köztük melózik.

2hét múlva el akar menni velük egy hétvégi bográcsozásra az egyik csávó vidéki telkére. Amolyan kanbulira. Mindössze 1 éjszakáról van szó. Nem esett túl jól, de mondtam hogy persze menjen.

Nyilván nem megyek vele, mert 1)csak kollégákat hívtak 2)mással se megy a csaja

Tegnap mondta, hogy mivel hiányoznék neki lehet mégsem megy. Ennek örültem 


De ami igazán zavar: a másik baráti társasága már15éve megvan, együtt nőttek fel.

Ott bonyolítja a szitut, hogy a srácoknak nincs barátnőjük, de minden évben tartanak vidéken az egyik srác telkén egy kan nyaralást, ahova csajoknak TILOS a belépés!

Ezen először kiakadtam, de párom elmondta, hogy ez náluk már „szertartás” nyaranta és 1x volt hogy 1-2 srác anno elvitte a barátnőjét, a csajok balhéztak egymással, ment a csirkebox és végül „ki lettek tiltva” :D Mondom oké, nembaj,megértem.

De engem mégis zavarna, hogy elmenne a srácokkal. Azon kattognék,hogy hol van mit csinál…kivel ismerkedik , eltünik napokra, nem érem el stb.

Ezeket elmondtam neki.Ő erre azt válaszolta, hogy „Édesem, ha mennék is akkor is max 1éjszakára, a többiek 1hétre mennek, én annyi időt ki sem bírék nélküled! A másik: nem csalnálak meg soha! És ezt a nyaralást ne úgy képzeld el, hogy csajozunk. Kártyázás, sütögetés, baromkodás,strandolás, aztán megyünk aludni”

Oké, aranyos hogy ezt elmondja…és tudom hogy nem korlátozhatom, mert ha menni akar engedni kell…de féltékeny típus vagyok… rettegnék hogy megcsalna… nem piálós típus…szóval mindig észnél van, de ha olykor iszik akkor is ésszel!

Tudom,hogy szeret, de ha erre a kan nyaralásra gondolok remeg a nyomrom.


Belefér egy ilyen nyaranta? Hisztizzek, vagy engedjem el,ha menni akar?


Elég nehezen fogadom már most az ötletet…de segítsetek, hogyan oldjam és kezeljem OKOSAN?



AZt mondtam ebből ne legyen rendszer, ha odakerül a sor hogy elmegy. Azt mondta hogy ne tiltam el mindentől,mert neki ez a bizalmatlanság rossz érzés.

AZt mondta neki fontis hogy bizzanak benne, és hogyha együtt tervezönk igenis higgyke neki és szerinte rég rossz ha nélkülem nem mehet el sehova...ű

Igaza van..


de ha szeret engem, minek igényli ezt a kanos hülyeséget?? Miért nincs inkább velem???


23L


2015. máj. 15. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

mért igényli..mert vannak barátai is,azért.


bizalom,bizalom. ez a kulcs.


ne pörögj erre ennyire rá.


találkozz addig a barátnőiddel.

2015. máj. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, én alapvetően nem vagyok könnyű természetű, de egyetlen éjszaka kedvéért ekkora hisztit csapni?? :O hadd menjen az a szerencsétlen, mondta is, hogy mások tovább maradnak, és ezt miattad teszi... Inkább értékeld. Ott van az a pont, hogy "csajoknak tilos". Kapis?

És tényleg nem korlátozhatod, de nagyon is rendes veled.

2015. máj. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Belefér söt... de az gàz hogy egy haveri buli miatt így kibuksz s féltékenységi rohamod vam. Légy egy kicsit optimistàbb bizz jobban a pàrodban! Bizalom az egyik alapvető dolog a kapcsolatban. Te még nem bizol benne ez làtszik. Ö bizik benned mert magadra mer hagyni. :) ez csak egy szvsz.
2015. máj. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha elhanyagolna amúgy, megérteném a hisztit, de ez így nagyon gáz. Nagyon szeretem a férjem, imádom, ha velem van, napi 24 óra is kevés belőle, de ha időnk és pénzünk engedné, simán elmennék a barátnőimmel 1-1 hétre pihenni. Ha a férjem tenné ugyanezt, örülnék neki, hogy jól mulat a barátaival.

Szerintem a te viselkedésed egy épeszű ember számára sem tolerálható sokáig. Fél éve vagytok együtt, és már így megfojtod, képzelem, mi lesz később.

2015. máj. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom


Mindig a bizalmatlansag a bajom...nagyon feltekeny vagyok,pedig sose adott okot ra.

O regen nagyon bulizos volt, egyik baratnojet se csalta meg, de jokepu ferfi, imadjak a nok.

Szoval ezert felek egy kicsit.


Tipikus vonzo ferfi,szoke,zold szemu,kigyurt testtel,vagany,motorozik...szoval megnezik meg leszolitjak a csajok.


A haverjai jofejek,de van 1-2aki nocsabasz...ezert is felek.

Felek hogy beleviszik a,, rosszba,,


Bocsi az ekezetert, telorol irok

2015. máj. 15. 15:31
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem egy korrekt párod van. Ennyi simán belefér részemről. Felesleges aggódnod, félned, ezek a kanbulik inkább csak piálásról és kártyázásról szólnak, nem a csajozásról.

"de ha szeret engem, minek igényli ezt a kanos hülyeséget?? Miért nincs inkább velem??? "- Mert mondjuk igényli a barátai társaságát is? Attól mert te ezt a kanos 'hüleségnek' fogod fel, még sok férfinek ez igenis fontos. Teljesen érthető, hogy fél év után még nem veled tölti minden másodpercét.

2015. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


Először is nagyon felejtsd el ez a féltékenységi dolgot, mert ezzel fogod elveszíteni.

Attól mert jártok, együtt éltek akármi, attól, még ő szabad ember és igenis jár neki csak a haverokkal lenni. Ha ilyen rövid pórázon fogod, vagy kimutatod a nemtetszésedet nem sokáig fog melletted maradni. Bocsánat, ha megbántalak, de igenis próbálj egy kicsit az ő helyébe képzelni magad. A fiúknak (sőt a lányoknak is), szükségük van az olyan napokra, hétvégékre, mikor önfeledten a saját körükbe lehetnek és csinálhatnak azt amit akarnak, úgy hogy nincs a hátuk mögött az "asszony" aki épp azon akad ki, hogy milyen őrültek. A pasik már csak ilyenek. Hagyd lazulni.


Ha meg meg akar csalni, akkor azt nem csak a kanbulin tudja megoldani.

Hidd el, a srácokat minél nagyobb pórázon kell tartani ;) Jó tanács!

2015. máj. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jogos elvárás, hogy hosszú évek óta meglévő barátokat úgymond ejtsen miattad. A leírásod alapján úgy tűnik, hogy a párod nagyon kedves Veled.
2015. máj. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Redvelvet válasza:

Ha megakar csalni, úgyis megteszi. Ahhoz nem kell kanbuli. Sem egy éjszaka, sem egy hét. És még csak rá sem jössz.


Egy kapcsolatban alap a bizalom. Sosem értettem ezt a "féltékeny típus" vagyok szöveget. Vagy megbízom a partneremben vagy nem a partnerem. Bizalom nélkül nincs értelme.


Az ember társas lény. Az rendben, hogy szeretjük a partnerünket és jó érzés minél több időt vele tölteni. De nem állhat csak ebből az élet. Szükség van barátokra is és egymástól külön töltött hosszabb-rövidebb időkre is.


És végül, egy normális pasi egy ilyen hiszti után szedi a sátorfáját és ezt meg is értem. Ne rontsd el!

2015. máj. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nagyon koszonom es kedves es kemenyebb valaszokat is! Mindet hasznosnak erzem,megy a zold mindenkinek.


Megprobalok lehiggadni es lazabb lenni es nem nyaggatom tibbet ezzel :)

2015. máj. 15. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!