Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Betegesen féltékeny vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Betegesen féltékeny vagyok vagy ez még belefér?

Figyelt kérdés

Nem szeretem, hogyha a barátom lányokról beszél, megnéz lányokat, velük lóg, bármit ami velük kapcsolatos. Ez miatt persze nem hisztizek, szimplán zavar és kész. Egy barátnőmnek elmondtam hogy így érzek ő meg tovább adta a barátomnak. Teljesen be van sértődve hogy minek féltékenykedek pedig szerintem nincs oka rá hogy kiakadjon mert nem szoktam hisztizni, csak néha főleg ha rossz a hangulatom nagyon nagyon rosszul esik hogy más lányokkal foglalkozik, de neki ez miatt nem szóltam soha. Nagyon gáz hogy így érzek?

20/L


2015. máj. 11. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajna én is ilyen vagyok nem tudunk vele mit kezdeni, de a barátnőd a gáz.
2015. máj. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az erzes nem csak a locsi fecsi baratno a gaz...

Szerintem normalis, csak a fiuknak az jon le higy nem bizunk bennuk holott a tobbi noben nem bizunk

18/L

2015. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a féltékenység magában beteges
2015. máj. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam. Aztán mostanra rájöttem, hogy féltékenykedni semmi értelme, csak magamat fárasztom és idegesítem vele, illetve a másikat szintúgy és a kapcsolatra is negatívan hat. Végül a barátom pár év után tényleg elhagyott másért. És megérte, hogy végigféltékenykedtem éveket? Nem. Mert semmit se befolyásolt, csak sok-sok ideges órát töltöttem el ezzel a saját életemből. Aki szeret, az nem tesz olyat, az marad. Akit el lehet venni, azért meg nem kár.
2015. máj. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel csak magadellen fordítod üdv egy pasi
2015. máj. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nincs értelme féltékenykedni.Mert ha valaki szeret akkor úgysem lép félre.Viszont az úgynevezett barátnődet inkább hanyagold a jövőben.
2015. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanilyen vagyok. A barátnőd meg mit pletykálkodik? Majd elmondtad volna a barátodnak ha úgy érzed.

Egyébként én azért lettem ilyen, mert az előző barátom valószínűleg vagy kétszer megcsalt, de előtte meg nem igazán féltékenykedtem ok nélkül. Most csóri mostani barátomon csattan el a féltékenykedésem.

2015. máj. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tesóm is olyan ha a pasija lájkol egy lány képét hisztizik hogy: "Most miért lájkoltad be"
2015. máj. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!