Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan, hogy tudat alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan, hogy tudat alatt tetszik nekünk valaki? Érezhet valamit? És én? Mi lehet ez köztünk?

Figyelt kérdés

itt arra gondolok,hogy van egy ismerősöd,barátod bárkid,akit ismersz 1000 éve,és nem gondolnád h Ő meg Te,aztán egyszer bevillan.

Pl.:van egy haverom,nagyon jól elvoltunk mindig,de nem volt az akire aztmondtam volna h ő nekem tetszik.Egy buliban egyszer smároltunk(mindketten részegek voltunk,alig emlékeztünk valamire),és azóta én másként tekintek rá.nem gondoltam volna,hogy nekem ős valaha is tetszeni fog.A buli utáni 1-2 hétben kerültük egymást,sőt inkább ő volt az aki került engem,de folyamatosan nézett is.Persze mikor ezt észrevettem elfordította a tekintetét.Most a napokban megint újra beszélünk,de csak 1-2 mondtatod.Ma ki voltam bukva egy dolog miatt,és az elsők között volt aki megkérdezte,hogy mi a baj.

Egyre többet gondolok rá,és úgyérzem,ha megkérdezné,hogy járunk-e igent mondanék.De közben van/volt egy nagy szerelmem is,akivel biztos h nem jön össze,mert más van neki.Összevagyok zavarodva,nem tudom h mi ez az egész:S


2010. febr. 24. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Azt hiszem, egy álmom döbbentett rá nemrégiben, hogy szerelmes vagyok az egyik osztálytársamba (akivel a szia-szián kívül gyakorlatilag nem is nagyon beszélünk), és már 3 éve egy osztályba járunk, tehát majdnem minden nap találkozunk.
2010. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nos, a részegen csókolózás nem volt egy brilliáns ötlet... de hát ha már megtörtént, nincs mit tenni, nem igaz?! NEm történt más kettőtök közt, mint hogy időközben, mármint miközben barátok voltatok, kialakult köztetek egy vonzalom, ami vagy kölcsönös, vagy nem. De ezt könnyű kideríteni: beszélj vele. Ha tényleg ő volt az, aki ma segített neked, ráadásul elsőként a bajban, akkor számíthatsz rá, találtál egy rendes barátot. És ha erre képes, akkor normális ember módjára is képes lesz veled megbeszélni azon a bulin és az utána történteket. Szerintem nyugodtan menj oda hozzá, és kérdezz rá, mi volt, mi van most, hogyan is álltok. Mondd el, te mit érzel, ki tudja, talán azért került, mert megijedt attól, hogy ő mit kezdett érezni.Vagy csak kényelmetlen számára is a helyzet. Beszélj vele, biztosan megérti! :)

Sok szerencsét!

2010. febr. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én is voltam ilyen helyzetbe ugyan az h smároltam vele részegen de utánna jóba voltunk de semmi komoly nem volt..és minidg vele álmondtam amikor megláttam minidg mosolyogtam de nem szándékosan kajak nem bírtam abba hagyni már nekem volt kínos és telt az idő és egyszer csak összejöttünk és 11 hónapig jártunk:D

szal télleg beszélj vele (bár nálam ő kezdeményezett)

2010. febr. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.:ez durva
2014. júl. 3. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!