Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány nagyon, nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány nagyon, nagyon rondán elküld a fenébe, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elvileg azt hallottam, hogy hiányzom neki, és szeretne beszélni velem, de ezt nem ő mondta, hanem mások. Amiket a fejemhez vágott, nem voltak igazak, én próbáltam bocsánatot kérni, bebizonyítani, hogy nincs igaza, de hajthatatlan volt. Most nekem kellene lépnem, ha valóban hiányzom neki?
2015. máj. 15. 21:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem,nem kell utána csúszni-mászni ha nem érti meg mit mondasz neki.
2015. máj. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

HA...

de hát ezt mások mondták, ő meg egészen mást mondott.

2015. máj. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát pont ez a lényeg. Tudja minden elérhetőségem, tudja, hogy beszélnék erről, tudja, hogy megbocsátanék, ha úgy adódik, vagy bizonyítanék, ha kellene, de úgy beszélt velem, ahogy eddig senki, pedig volt már nagyon meredek és durva nővel kapcsolatom.
2015. máj. 15. 21:55
 4/6 anonim válasza:
Ha a lány tényleg úgy gondolja hogy ő volt a hibás akkor keressen meg ő! Nehogy már te szaladj utána mint egy pincsi kutya! Aki hibás az kérjen bocsánatot, ne fordítva! :)
2015. máj. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 BlackSword ***** válasza:

Igyál meg egy felest, meg egy sört... Aztán csináld le kicsi helyen merevül... És vond meg a vállad...


Most komolyan, ebben a helyzetben neked nem kell bizonyítanod semmit, nem kell megalázkodnod... Mégis miért kellene??? Te viselkedtél ordenáré módon??? Nem... Neki kell bocsánatot kérnie és bebizonyítani, hogy képes emberhez méltóan viselkedni...

2015. máj. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ugyanígy jártam haver! Ha szeret majd fog hiányolni és rád ír most én is épp arra várok. Elég nehezen viselem, de muszáj.
2015. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!