Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez az undorító mánia, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az undorító mánia, hogy "engem a másik ne akarjon megváltoztatni"? 20/F

Figyelt kérdés

Állandóan ezzel jön mindenki mindenhol, pedig egy úgy ahogy van egy nagy baromság, ilyen feltételekkel nem lehet egy kapcsolatot megalapozni.


Kompromisszumok nem léteznek manapság? Két ember kapcsolata arról is szól, hogy megbeszélik a történteket, és jobb emberekké próbálnak válni, ketten, együtt. Nem az hogy én akkor is azt csinálok amit akarok, a másik nekem nem mondja meg. Ez így nem megy, nem veszik észre?



#hátfölbasztamazagyamat
2014. dec. 22. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem erről szól a dolog.
2014. dec. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodni kell ezt mindenki tudja, pontosan ezért, amiért nem vagyunk egyformák. Viszont ha valaki pörgős, egy-egy találkánál azt mondja menjünk valahová csavarogni, mert nem az az állandóan összebújós fajta, nem akarnám megváltoztatni, csak amiért én olyan vagyok. De ha mondjuk olyan a természete, hogy hajlamos nézeteltérésekkor veszekedni, akkor azt én szeretném, ha változtatna rajta, mert hosszútávon nem lesz ennek jó vége, megbeszélés párti vagyok. Szóval csak azt szeretném megváltoztatni, ami érthető, hogy miért, és ami amúgy is nehezen elfogadható.
2014. dec. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én lány vagyok,és én elmondhatom magamról,h nem szeretném,ha más megváltoztatna , de nem vagyok elrontója semmi jónak. Nem zárkózom el a változásról,de csakis úgy képzelem el,h én akarjak más lenni,ne csak más hatására akaratlanul.
2014. dec. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kompromisszum és a másik megváltoztatása azért nem teljesen ugyanaz.


A kompromisszum az, amikor két ellentmondó vélemény, megoldás helyett próbálunk olyat találni, ami mindkettőnknek megfelel, a megváltoztatás pedig az, hogy nekem nem tetszik a jellemed, a viselkedésed, a stílusod, stb. és elvárom, hogy azt csináld, amit én akarok.

2014. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
#4 Ebben egyetértek, de akkor miért is van két ember együtt, ha nem tetszik az egyik félnek a másik jelleme, viselkedése, stílusa?
2014. dec. 22. 19:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A kompromisszum, és a másik ember személyiségének elnyomása nem ugyan az. Az embernek önmagát kell adnia a kapcsolatban, nem szabad elveszíteni a saját egyéniségét a párja kedvéért. Ezt jelenti az a szöveg, hogy a másik ne akarjon megváltoztatni. Ezt én sem viseltem volna el. Volt is olyan akivel (többek közt) ezért szakítottam, mert nem engem akart, hanem olyan embert amilyenné ő akart alakítani. Ezt pedig nem hagytam.
2014. dec. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
az emberek nem változnak....illetve néhány de elenyésző
2014. dec. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!