Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ezért van ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezért van ez a sztereotípia?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre, és ez nemcsak saját tapasztalat, hogy a férfiak általában addig kedvesek és törődőek, amíg meg nem kapják meg a szexet és nem érzik úgy, hogy már biztosan övék a nő. És ilyenkor kezdenek el bunkók lenni. Ezek után meg jönnek azok a sztereotípiák, hogy a nőknek bunkó pasi kell. De arra nem gondolnak, hogy az elején nem volt bunkó! Nem általánosítani akarok, nem minden férfi ilyen, kinek inge, ne vegye magára. De tény, hogy sokan így viszonyulnak a társkereséshez, nagyon sok kapcsolatban ezt látom. Ti mit gondoltok erről?

2015. máj. 16. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha jó emberismerő vagy akkor hamar kitudod ismerni a másikat hogy valójában milyen.Amúgy van benne igazság,de ha bunkón viselkedik,akkor sokan miért maradnak vele?Ha meg szakítanak akkor miért egy újabb bunkóval jönnek össze?
2015. máj. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
5%

Azok a típusai a férfiaknak ilyenek,és nem sztereotípia,hanem a valóság ez.Ja értem,tehát az szerinted mentség arra,hogy az elején nem olyan volt?Neked kell jobban kiismerned,hiszen Te jössz össze vele,és ha utána bunkó,simán kidobhatnátok akkor is.

De a nők nem teszik,mert attól még a barátnők előtt fel lehet vágni vele,és jajj milyen helyes meg blablabla...

Tehát bunkókkal jöttök össze,és csodálkoztok...

2015. máj. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 To7ka ***** válasza:
100%

Én például nem a jó marketing alapján választok mosógépet, de valamiért ott az a rengeteg reklám (még F1 alatt is-.-), pont ugyanez vonatkozik a randizós időszakra. Egyetértek Veled ebben a részében, a legtöbb pasi elakarja adni magát. És ez is rendben van, sokkal többet kell beszélgetni, egy kiforrott egyéniség kell hozzá, baráti társaság ahol megismerhetik a gondolataid, hogy saját magadat adhasd szépítés nélkül, és arról a szintről építsetek egy kapcsolatot. Előbb ismerősileg, barátilag.


Amikor megismersz valakit nulláról, és elakarod csábítani, többet adsz. Az is igaz, hogy sokaknak a "megszerzést" szimbolizálja a szex. Onnantól már gólt rúgott, nem lesz olyan ciki akármi történik. Ebbe nem mennék bele, fogalmam sincs mitől lesz pont a szex a "tetőpont", bár oké, elég egyszerű, mert a szex a cél. Sok esetben, túlzás az általánosítás. Egyre többet tartanak sokra egy jól működő párkapcsolatot, szeretkezéssel, összebújással, együtt ébredéssel, őszinteséggel.


Az a része, hogy ebből Te arra következtetsz, hogy bármi összefüggésben lenne a "nőknek csak a bunkó pasik kellenek" sztereotípiával, szerintem már tévedsz. Én ezt ha valaha használtam inkább azokra a nőkre, akik azt az uralkodó férfit keresik, aki érzelemmentes, kőkeményen férfias, és gyakorlatilag irányítja helyettük az életük. Ez rossz családi háttérből, egy intenzív rosszul sikerült elmúlt szerelemből, és egyéb más esetekből alakulhat ki, szintén gyakori. Ilyen nőkkel nagyon nehéz foglalkozni, engem pl csak az olyan lányok vonzanak, akik egyéniségként, egyedül megtudnak állni a lábukon, és együtt terelgetjük a kapcsolatunkat, nem én befolyásolom vagy irányítom őt.


Attól, ha az elején jól eladta magát egy pasi, és utána bunkó lett, miért marad vele a nő? Ez egy típus, aki elhiszi, hogy majd jobb lesz, vagy ez a jó, ez a normális. Utána félrelép inkább, de együtt marad az agresszív alkoholista férjével, ez már marhaság úgy ahogy van.

Szóval ez a következtetésed nekem nem tetszik, az nem igaz, hogy az elején nem volt bunkó, csak jobb arcát mutatta, és utána ugyanúgy elhagyhatná a nő. Ne legyen kifogás egy ilyen nő számára se, hogy "jaaj de az elején még olyan cukorfalat volt, ezért leélem vele az egész életem még ha ver is.." Ne.. Nagyon ne...

2015. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
Ezt csak az önbizalomhiányos elkeseredett mondják...
2015. máj. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt is észrevettem, amit leírtatok: sok nő egyszerűen álomvilágban él és azt hiszik, hogy a pasi megváltozik. Az ilyenek miatt nézik le sajnos jogosan a nők nagy részét. Amúgy nekem is volt ilyen kapcsolatom. A pasi olyan szinten eladta magát, hogy amikor még csak neten beszélgettünk és nem találkoztam vele, azt hittem, hogy valami komoly emberrel van dolgom, aki ért a politikához, a számítógépekhez és egyéb szuper tulajdonságai vannak. Amikor meg később megismertem, kiderült, hogy se célja nincs, se szuper képességei és a politizálás is kimerült annyiban, hogy havonta elolvas egy újságot, vagy még azt se. Egyébként fingja se volt az egészről. Amikor megismertem, hatalmasat csalódtam. Nem az a baj, hogy nincsenek meg ezek a tulajdonságai, hanem hogy milyen ember az, aki így hazudik? Az egy dolog, hogy el kell adnia magát, de ez egy totál más személyiséget talált ki magának és másnak adta ki magát, mint aki.
2015. máj. 16. 22:05
 6/8 anonim ***** válasza:

Figyeljük csak meg a kérdező szavait az #5-ös hozzászólásban:


"... amikor még csak neten beszélgettünk és nem találkoztam vele, azt hittem, hogy valami komoly emberrel van dolgom..."


És most figyeljük csak meg a lényeget kiemelve:


"... amikor még csak neten beszélgettünk és nem találkoztam vele, AZT HITTEM, hogy valami komoly emberrel van dolgom..."


Innentől kezdve ajánlom figyelmedbe az itteni, #11-es hozzászólásom: http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2015. máj. 17. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
az teny es valo ,hogy "leadnak" a nagy figyelmessegbol meg stb de szerintem ez nem feltetlen azert van mert a kapcsolat kiteljesedet ,inkabb egymas megszokasa ,mar mernek termeszetesen viselkedni a par tagjai es jobban ki merik nyilvanitani a velemenyuket.csak egy pelda ,eleinte a baratom eljott velem plazaba vasarolni orakra es meg el is hitette velem hogy nem unja magat halalra:D ma mar siman megmondja hogy hagyjam ilyesmivel ,nem finomkodik.de en is be merek mar szolni neki pl budos a szad (cigizik) ,regen nem szoltam erte:D
2015. máj. 17. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

6 Tömény általánosítás az egész. A lényege: a nőket csak a pénz érdekli, a kocka has, az izmos pasik, az átlagos emberek meg le vannak tojva. Szerintem úgyse tudnálak meggyőzni, nagyon elszántnak tűnsz. De azért van benne némi igazság, de azért mégse lehet ráhúzni ezt a sémát 3 milliárd emberre.


7 Persze mindenkiben van megfelelési vágy egy bizonyos mértékig, csak az a nem jó, amikor már az elején mutatott kép olyan szinten eltér az igazi személyiségétől, hogy szinte a szöges ellentétét mutatja.

2015. máj. 17. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!