Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet kialakítani párkapcsolatot ha munkanélküli vagy?

Figyelt kérdés

Sajnos engem is elkapott a válság. Elvesztettem a munkám gyakorlatilag lenulláztam magam az albérletemet fel kellet adnom és hazaköltöztem a szüleimhez.

Nem vagyok rá büszke de sajnos nem volt más választásom.Ahogy elnézem az ország helyzetét nem vagyok egyedül.Ha találnék is munkát szinte lehetetlen jövőt építeni még az albérletet is nehéz kifizetni.Ismerőseim között rengeteg ember van így férfiak nők is.

Dolgoztam külföldön is tengerentúlon is jártam szóval nem gondoltam hogy így járok.

Mindig volt barátnöm nem volt gond a csajokkal soha. A természet kegyes volt velem naponta sportolok.De most teljesen megvagyok löve egy fillér nélkül még egy randit se tudok megbeszélni.Lássuk be nem is vagyok egy jó party ezekkel a körülményekkel.

Olyan embereknek a véleményére lennék kiváncsi akik hasonló helyzetben vannak férfiak nők egyaránt írhatnak.Ki hogy éli ezt meg?


2010. febr. 24. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nézd, ha normális kapcsolatot akarsz, nem fog számítani a hölgynek, hogy munkanélküli lettél. Jó nyilván ha munkakerülő lennél és nem is akarnál új munkahelyet, akkor számítana (teljesen jogosan), de ebben az esetben ez nem a te hibád, van ilyen, mindig vannak mély pontok. Randit is megbeszélhetsz, nem feltétlen kell étterembe vinni valakit. Szóval maximum a hely lehetőségei korlátozhatnak a kapcsolatkeresésben, de a munka és fizetés hiánya nem.
2010. febr. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs a kettőnek köze egymáshoz...
2010. febr. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akkor több időd van csajozni! :D
2010. febr. 25. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én tele vagyok dohánnyal mégsincs csajom,vajon miért?
2010. febr. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell hogy gond legyen az anyagi része. Amelyik lánynak meg számít annak a fityiszt!!! mivel más nincs...:D boocs:D

Ha valaki megtetszik és le vagy égve, vidd el esetleg sétálni, túrázni, néha egy fagyi ha belefér, esetleg főzöl otthon és kimentek piknikezni. Vagy készítesz házilag neki valamit. Persze ezek inkább jobb időhöz kötöttek, de hamarosan itt lesz:) addig lehet szánkózni ha van még hó.

2010. febr. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon örülök hogy ennyire megértő emberek vannak a neten.

Az pedig hogy a hölgyek ennyire mentesek minden féle anyagias gondolatoktól az tényleg megnyugtató.De ott kint van egy világ ahol csak az számít hogy mit tudsz felmutatni.

Sajnos én már 30 vagyok és konkrétan körbe röhögnek a hölgyek ha én előadom a helyzetem.Már nem is próbálkozom mert megalázó az egész.

2010. febr. 27. 21:43
 7/7 anonim ***** válasza:
Na akkor figyelj elmondom! Szerinted ha v kinek első látásra nem jössz be,akkor ha tele lennél pénzel akkor már bejönnél? mert akkor elég szomorú hogy ideáig fajult a világ a pénz legyözi a személyes undort,márpedig mást becsaphatja ezzel,de magát nem! Na és mi a helyzet forditva? Mi van egy szegény lánnyal? Akkor ő sem ér semmit? Mert az sem megoldás hogy ő meg keress-e miatt v mi gazdag fószert mert csak ez az egy kiút van,tényleg? Ez mindenkinek a lelkiismerete szerintem!
2010. febr. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!