Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van más is aki egyszerűen fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más is aki egyszerűen fél másokkal kapcsolatot kialakítani, mások közeledését is elutasítja?

Figyelt kérdés

25/F vagyok és nem sikerül ezen túllépnem. Mindig is ilyen voltam, sőt, régen mégcsak nem is reagáltam ha vki próbált közeledni, de főleg a lányok elől menekültem.

Még neten is. Később javult ugyan a helyzet, de haverságnál sose tudtam tovább jutni senkivel, pedig itt is írt egy csomó lány akik nagyon kedvesek voltak és volt aki nagyon szép is, mégse tudtam erőt venni magamon :/


Egyébként az eletben egy átlag kívülálló semmit nem vesz észre ebből, jól nézek ki, kedves vagyok, elegánsan öltözök, sokat dolgozok, jól állok anyagilag, csak éppen nincs senkim. Még haverok is kevesen..


2015. máj. 17. 19:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen, de régen nem voltam ilyen. Nagyon naiv voltam és valaki összetörte a szívem, azóta nem merek ismerkedni, vagy bárkit is közel engedni magamhoz.

20/L

2015. máj. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ki? Megbunyózzuk?
2015. máj. 17. 19:19
 3/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt nekem is mint az 1.nek:) 19/L
2015. máj. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
:(
2015. máj. 17. 19:44
 5/12 anonim ***** válasza:
2.: semmi értelme :) Hülye voltam, így jártam
2015. máj. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
:(
2015. máj. 17. 19:45
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez vagyok (voltam), csak lányban.

Neten és élőben is "ismerkedtem", de amint oda jutottunk, hogy akkor randi vagy találka, vagy akármi, visszahátráltam. Kifogások ezerrel.

Vágyódtam a szerelemre, de amint mondjuk vééégre valahára elmentem egy randira, végig az kattogott a fejemben, hogy basszus, mit keresek én itt, olyan jó nekem egyedül. Azonnal nyúlcipő, meg sem próbáltam megnyílni, vagy közel engedni valakit.

Barátok terén ugyanez. Egy kezemen meg tudom számolni a barátaimat.

Átlag kívülálló nálam is ugyanazt érzékeli, mint nálad. Normális külső, kedves vagyok, jól tanulok...


Aztán találkoztam fél éve egy sráccal, aki más volt, mint a többi. Nem nyomult. Meg akart ismerni. Hónapokig csak beszélgettünk, és tényleg megismerni akart, nem csak a kötelező köröket futotta. És azon kaptam magam, hogy olyanokat mondok el neki, amit másnak nem. :D


Szóval talán meg kell várnod, amíg te is "megtalálod" azt, aki mellett meg tudsz nyílni. :D Lehet neked is lassabb folyamat ez.


22/L

2015. máj. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#7 -es. Kb tökéletesen leírtad azt amilyen most én is vagyok. :/ :) Csak én még nem találtam meg azt aki előtt megnyílhatok. Mikor azt hittem lett egy ilyen ember az életemben csak átgázolt rajtam...

Most úgy döntöttem, hogy hagyom magam sodorni az árral. Ha minden jól megy elkezdem az egyetemet, és ott talán már egy kicsit jobb világ lesz. Rendes barátok, élmények. :)

2015. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én próbáltam ilyen lenni a lányokkal mint amilyen fiút a 7-es kifogott :) de sajnos nem jártam sikerrel, volt akivel már úgy tűnt minden megy szép lassan és nem is türelmetlen de aztán végül elhajtott :/

Rajta kívül más türelmes lánnyal meg nem találkoztam, mindenki 2 nap után járna meg szexelne meg társai :/

2015. máj. 17. 20:37
 10/12 anonim ***** válasza:
Na pont az ilyen kérdések miatt reménykedek még mindig hogy talán tetszem a srácnak aki nekem tetszik. De aztán rájövök hogy nem mert tudja és ha kellenék neki már rég együtt lennénk. De amugy ennyi idősen mitől félsz, a nők közül se akar mindenki egyből házasságot, sose volt pasim én is meg akarnám őrizni a kicsi függetlenséget, teret is adnék a pasinak is erre.
2015. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!