Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet a kapcsolatunk életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet a kapcsolatunk életünk végéig tartó?

Figyelt kérdés

Én 25/L párom 25/F. 1 éve vagyunk együtt, neki én vagyok az első minden téren.

Komolyan gondolom Vele, akár életünk végéig is. Ő is mondta már ezt, tervezgetett, nagyon örül hogy végre van valaki akit szeret és aki viszont szereti, össze szeretne költözni stb.


De valahogy attól tartok egyszer majd bekattan nála valami, hogy ő még élni akar. Kipróbálni több nőt. Nem egyből az első barátnő mellett lehorgonyozni. Én akár már 2-3 év múlva a családalapításban is benne lennék.


Mondjuk mondta már sokszor, hogy sosem volt nagy nőcsábász, abból is látszik, hogy 24 éves koráig még nem volt kapcsolata.


Biztos ti is jártatok már hasonló cipőben, mi erről a saját egyéni tapasztalatotok?


2015. máj. 11. 12:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
csak rajtatok múlik
2015. máj. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hány évig terveztél élni?
2015. máj. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Az ember az évek előrehaladtával folyamatosan változik. Esélyes, hogy mondjuk tíz év múlva egészen másképp fog gondolkodni, mások lesznek a referenciái, vágyai stb., de akár te is másképpen látod majd a dolgokat. Semmi garancia hogy életetek végéig együtt maradtok, bár nyilván kizárni sem lehet. Viszont manapság az emberek nem tervezik a párkapcsolatokat hosszútávra, és az sosem (vagy csak nagyon ritkán) vezet jóra, ha egy fiú mindjárt az első barátnőjével összeköti az életét. Most még annyira örül neked, de aztán sajnálni fogja, hogy nem próbálta ki azt, hogy milyen lehet más lányokkal is...
2015. máj. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Pardon: preferenciái
2015. máj. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
43%

Férfiként azt mondom, hogy a nem nagy csajozó "rendesnek" tartott haverjaim hagyták ott jobban kisgyerekkel feleségeiket 25-30 évesen, mert az ilyeneket tudta jobban behülyíteni egy-egy új felbukkanó csaj.


Azokat a haverjaim meg, akik fiatalon nagy nőcsábászok voltak, ma csajaik mintaférjnek tartják. Jó fellépésüknek, iskolázottságuknak köszönhetően gazdaságilag is sikeresek, jólétet biztosítanak családjuknak. Diszkréten csajoznak, egy új csaj nem nagy újdonság nekik, az nem veszi el az eszüket.

2015. máj. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Csak attól függ, hogy miért te vagy neki az első.


Ha lenne igénye rá, csak nem tudta kiélni magát, akkor nagy az esélye, hogy később elhagyhat. (Nem feltétlenül kisgyerekkel otthagy, hanem esetleg csak szépen szakítotok.)

2015. máj. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Annyit tudok, hogy 4-5 éve 1 év alatt két csaj is volt akik tetszettek neki, el is mondta mindkettőnek az érzéseit. De kikosarazták, de az egyik előtte még jól ki is használta, ide-oda vitette magát stb.

Aztán akkor úgy kiábrándult a nőkből, hogy egyre nem nézett rá. Helyette a suliba, munkába, edzésbe temetkezett. Mi is úgy ismerkedtünk meg, hogy én kezdeményeztem.

2015. máj. 11. 13:17
 8/11 A kérdező kommentje:

-de

Ezeket a testévértől tudom.

2015. máj. 11. 13:19
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ennyire naiv vagy 25 évesen? Szerencsétlen örül, hogy dughat végre, persze, hogy mindent megígér. Szerinted majd feleségül vesz mert nagy kegyesen ketoltad a bugyidat? Elvárnád, hogy beérje egész életében veled miközben mi tudja benned hányan jártak? Na ne már. Mindenkinek veleszületett vágya, hogy másokkal is dugjon, még a nőknél is. A férfiaknál meg különösen. Ha nem éli ki a természetes vágyait, abból csak a baj lesz főleg ha szülesz egy kis majmot, elhanyagolod magad, elkezded a vérét szívni stb. Ne mond, hogy nem csak így lesz. Az első tíz csajt csak gyakorlásra szabad használni. Jó nagy balek lesz ha elvesz. Bár csajozni mindig lehet.
2015. máj. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát akkor ameddig lehet, tart és jó addig élvezem ezt a kapcsolatot. Majd lesz ami lesz. :)
2015. máj. 11. 14:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!