Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ragaszkodása miatt nincs kedvem találkozni vele?

Figyelt kérdés

A barátnőm eléggé ragaszkodós típus, valószínűleg szeretethiány miatt, én meg mindig is szerettem egyedül lenni, így nem tudom, hogy csak én látom így a helyzetet, vagy más is így látná:


Folyamatosan beszélgetek vele, Viber, SMS, stb., és amikor elmennék a haverokkal sörözni egyet, akkor is megmondja, hogy 1 órára menjek el, stb. Szóval ha tehetné egész nap csak velem lenne, nekem pedig kell a magány, vagy éppen a haverok társasága. Lehetséges, hogy amiatt, mert keveset tudok egyedül lenni, nincs sok kedvem átmenni hozzá, mert inkább lennék egy kicsit itthon?


2015. máj. 17. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez nagyon durva, én ettől hidegrázást kapnék, próbáld meg vele megbeszélni.
2015. máj. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
De nem úgy mondja, hogy "Csak 1 órára mehetsz el", hanem hogy utána hisztizni fog, szóval ilyen női stratégiákat alkalmazva.
2015. máj. 17. 22:32
 13/15 anonim ***** válasza:
94%

Szóval, ilyenkor az van, hogy az egyénnek nincs önbizalma, támaszkodik a másikra, tőle várja, hogy kitöltse az ürességet az életébe. Ergó nem tudja mit kezdjen magával.

Beszéljetek róla, mond meg neki és hangsúlyozd nagyon, hogy te szereted, de ez nem egészséges, ha a nap 24 órájában egymással foglalkoztok, és csak a kettőtök érdekébe szeretnéd, ha változtatnátok, mert ez előbb utóbb rohadt unalmas lesz, aztán meg jöhet az ég veled.

Mondom mindenképp hangsúlyozd, hogy az érzelmeid iránta nem változtak, csak szeretnéd, ha nem is változnának. Segíts neki kicsit, hogy hobbit találjon, de az van, hogy igazából ez az ő feladata, megpróbálhatsz neki segíteni, de 5%-ot ha tudsz hozzáadni, a többi 95% rajta múlik.

A lányoknál amúgy elég gyakran alakul ez ki (személyes tapasztalataim alapján beszélek, semmiféle hiteles statisztikát nem tudok erre vonatkozóan felmutatni:D), amikor már mindketten szerelmesek és biztosnak ígérkezik a kapcsolat. Az átlagnál ez addig tart, amíg a pasinál is, akkor jön a kegyetlen, aki azután is tapad, és nem veszí észre, hogy ezzel eltaszítja magától az imádott pasit.

Ha érdekel, velem pont ez volt. Nekem segített az idő, és hogy időközbe rengeteg vizsgám volt illetve aközben elhatároztam, hogy külföldre megyek egy évre teljesen egyedül. Pontosan ezért, mert észrevettem, hogy egy kis ingatag függő pióca vagyok. A barátommal távkapcsolatban vagyunk mostmár 9 hónapja, és itt megtanultam élvezni az egyedülétet, mostmár egyszerűen nem tudnám elképzelni, hogy nincs időm magamra. A barátom is észrevette a változást, és most nagyon elvan vele. :D

Beszélj vele ha értelmes, fog rajta változtatni, és a történetem alapján láthatod, nincs reménytelen eset.

22/N

2015. máj. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Persze, valószínűleg emiatt nincs kedved annyit találkozni vele.

Nő vagyok, nekem is volt ilyen kapcsolatom, ahol a srác ragaszkodott ilyen szinten hozzám, hát nyomasztó és túl sok volt egy idő után. Szerettem őt, de nem hagyott semmi személyes teret, így vége is lett..

Szerintem a ti kapcsolatotoknak is vége lesz, mert nagyon nem egyeztek ebben a dologban, és a kompromisszum sem a legjobb megoldás, mert neki mindig túl kevés, neked meg túl sok lesz.

Nyugi, szerintem a legtöbb embernek (lánynak és pasinak is) nem az az igénye, ami a barátnődnek. De igazából még egyik véglet sem lenne baj, csak az összeillő emberek találják meg egymást.

2015. máj. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Akkor majd megpróbálom megbeszélni vele. Csak azt hittem, hogy én vagyok itt a furább. Bár ha az lennék, akkor is olyan kapcsolat kéne, amiben mindig jól érzem magam.
2015. máj. 18. 10:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!