Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék a párkapcsolatom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék a párkapcsolatom érdekében? Elrontottuk, vagy esetleg csak meg kéne oldani a problémákat? (többi lent)

Figyelt kérdés
A párommal közel 14 hónapja vagyunk együtt, de valami nem jó köztünk. Úgy érzem, kezdünk eltávolodni egymástól, nem beszélünk annyit, egyre többet akarunk egymás nélkül lenni (amióta együtt vagyunk minden nap találkozunk egyrészt mert közel lakunk egymáshoz, másrészt mert nem bírtuk egymás nélkül - a hétvégén megvolt az első nap találkozás nélkül és azóta felerősödött ez az érzés bennem). Egyre többet bizalmatlankodunk és már semmi sem olyan Vele mint régen. Kezdek a hibáira koncentrálni és ez nagyon kiborító. Már a szeretkezés sem olyan érzéki... És úgy érzem, már nem is kíván, mert soha nem kezdeményez, ha pedig én kezdeményezek akkor visszautasít és keres valami kifogást. Normális mindez ilyen rövid idő után? Nem tudom képes leszek e folytatni, ugyanis nyáron költözök el itthonról elég messzire és nem vagyok biztos benne, hogy már elég erős köztünk az a bizonyos láthatatlan fonál.

2015. máj. 17. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
ha így ellaposodott a kapcsolat szerintem pihentesd egy időre
2015. máj. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha még el is költözöl,nagy lesz a távolság,ebben az állapotban nem fogja kibírni a kapcsolat.Jobban jársz ha költözés előtt rendezed a sorokat.
2015. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Beszéltetek erről? Megkérdezted, hogy ő hogy látja?
2015. máj. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen, próbáltam erről beszélni Vele, de olyankor előveszi a telefonját és azt mondja hagyjam a hülyeségeimmel.
2015. máj. 18. 20:44
 5/6 Fish1 ***** válasza:

Az lenne az a pillanat, amikor megkérném, hogy rám figyeljen, és adjon annyi tiszteletet, hogy meghallgatja amit mondok, és nem a telefonjába mélyed, miközben semmibe vesz.

Elmondanám neki, hogy mi az, ami nekem rosszul esik, stb. Ha egyáltalán nem reagál, akkor hagynék neki pár napot, hogy gondolkodjon.

Attól, hogy minden nap találkoztok, attól még a saját baráti körötökkel összejártok, külön-külön? Mert folyamatosan egymáson csüngeni sem jó.

2015. máj. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem igazán van egyikünknek sem baráti köre, akivel össze tudnánk járni. Maximum akkor tudnánk külön lenni ha a családdal lennénk. És ez mostanában elég sokszor megtörténik (ahhoz képest mikor még csak elkezdtünk járni)
2015. máj. 19. 09:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!