Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feltekenyek lennetek? Mar most felek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Parommak neg csak 7honapja vagyunk egyutt.

Ma mondta hogy a kollegajanak 2het mulva lesz szulinapi,, bulija,, a videki nyaralojaban es persze a parom is hivatalos ra.

Ez nem is baj, persze hadd menjen 1ejszakat kibirok nelkule.


De megy az egyik kollegano is, aki regen probalkozott a paromnal es a parom meg mindig tetszik neki. Akkor probalkozott amikor nem ismert a parom, akkor le lett epitve... :)

Amugy nem szep no, igenytelen,tulsulyos,mocskos szaju... De szeret inni...szoval mar most felek... Hogy mivan ha ramaszik a pasimra...vagy bepiaznak.... Es akkor lesz gaz.

Oke a pasim nem iszik...de szoval ertitek.

Meg ugye messze is lesz na meg hogy ottalvos buli...eleg para.


Csajok ti kiakadnatok?


2015. máj. 14. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat a helyedben elmondanám a páromnak hogy tartok ettol, es építse le a not ha megint nyomulna..amugy megbiznek benne
2015. máj. 14. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 schocko ***** válasza:
0%
...s mitől félsz, hogy letörik neki?...
2015. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elso kommentelovel teljesen egyetertek!beszeld meg vele aztan "engedd el". Ha regebben leepitette most is le fogja
2015. máj. 14. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tehát olyan fokú az önbizalom hiányod, hogy már átvetíted a párodra is. Te legelőször nem párodban vagy az említett nőben nem bízol, hanem magadban. Ha tudsz bízni magadban, menni fog másban is. Vetélytársként gondolsz egy állításod szerint ronda nőre... magadat sem értékeled akkor sokkal többre. Tudom, tudom, te más vagy, meg letudod írni, hogy "DE IGEN IS JÓL NÉZEK KI".

Tarts egy kis önvizsgálatot. Sőt. Tanácsolom szakember felkeresését, hogy a mélyben rejtőző problémákat (neveltetésből adódó lelki sérelmek stb.) felszínre hozza és eltudd kezdeni a megoldását. Nem csak dilisek járnak pszichológushoz, bár bizonyos téren mindannyian dilisek vagyunk (megalapozatlan félelmek, családi játszmák pl.).

Tehát ha a pasid nem iszik, akkor miért használtál többesszámot (BEPIÁZNAK)? Elengeded a párodat a bulira de mégsem.

Ha tisztában lennél magaddal és többre is tartanád magadat, nem aggódnál. Már kész mesét szőttél össze magadnak így is, keress egy ollót még most, hogy ki tudd vágni magadat ebből.

Az pedig, hogy a párod mit fog cselekedni, ha "rámászik" a másik lány? Gyakorlatilag bármit. Mivel a párod egy tőled függetlenül is létező, szabad akarattal rendelkező SZEMÉLY. Nem csak a képzeletedben létezik. Elviekben teljes értékű felnőtt személy. Ha a kapcsolatotokban többnyire rendben vannak a dolgok, felesleges aggódnod, inkább ezt az energiát saját magad rendbetételére fordítsd. Igen, benne van a pakliban, hogy másképp cselekszik. Mindig benne van, hogy valami másképp alakul, mint ahogy mi szeretnénk. El kell fogadni ezt. A legtöbb helyzet nem élet halál kérdése, a többi pedig csak mese.

2015. máj. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ha anno leépítette, most is lefogja, hizen nem jön be neki a csaj. Ha túlsúlyos, igénytelen és mocskosszájú, mért lenne rivális neked?

ne aggódj és bízz a párodban. Ha több nő is lesz, inkább azoktól tartanék a helyedben. Ha szerelmes belés és szeret, nem fog megcsalni.

2015. máj. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom...nekem ez nagyon rossz erzes.

Elmondtam neki amit az elso javasolt.

Azt mondta bizzak benne,nincs mitol felnem.


De mar azon kattogok,hogy ,,elmenekul,, elolem egy hetvegere??? Azon a hetvegen pont nem dolgozom,,, egyutt is lehetnenk, de neeem O megy

Un engem?? :(

2015. máj. 14. 16:57
 7/9 A kérdező kommentje:

Oke,nem akarja megbantani a kollegajat,foleg hogy birja.

De inkabb megbant engem? Minek kell elmennie???

Eskuszom nem ertem

2015. máj. 14. 16:59
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig orultunk ha egyutt tudtuk tolteni a hetvegeket.

Oke,minden este nalam alszik,de igazan hosszan csak hetvegente lehetunk egyutt.


Inkabb haverozik meg lemegy videkre, engem meg itthon hagy orlodni es kattogni,hogy epp kivel mit csinal.

2015. máj. 14. 17:03
 9/9 anonim ***** válasza:

A saját démonjaiddal neked kell megküzdened!

Hagyja hogy őrlődj?Mit kellene tennie?

Ne őrlődj!Kész!

2015. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!