Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már valaha féltékeny...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már valaha féltékeny barátnőtök? 25/f

Figyelt kérdés

fél éve együtt vagyunk, 24 éves a párom, de egyre jobban kiakaszt az alaptalan féltékenységével. ha ránézek utcán v bárhol egy lányra hisztizik, kiakad, veszekszik velem itthon, h már nem szeretem. eddig még csak ilyeneket vágott a fejemhez, de már egyre durvábbakat mond. olyat is, h én csak kihasználom őt, zsarolom érzelmileg, meg ilyesmi. korábban elnevettem ezeket, mert eleinte tréfásnak gondoltam, de már nagyon unom.


én sose csináltam abból problémát ha ő ránézett valakire v beszélt akármilyen hapsival, mert ha másból nem is, ebből legalább érett gondolkodású vagyok. de kezd már elegem lenni, h szítja a tüzet a hülyeségével. nem 1x nem 2x megbeszéltük h nincs értelme féltékenykednie mert nem csalnám meg, de a viselkedésével előbb utóbb meg fogja utáltatni magát. még mindig szeretem és nem csalnám meg csak már nagyon unom az állandó veszekedését ordibálását.


nektek volt már féltékeny barátnőtök??


2015. máj. 13. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:
51%

Volt. Ki kell dobni.

A tulzott feltekenyseg egyebkent altalaban annak a tulkompenzalasa, hogy neki van valami a fule mogott.

2015. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Viccelsz? Mindig azt nézi, hogy melyik pinát hesszelem. :D
2015. máj. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!